تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
مرادی: 30 درصد داوران شایسته حضور در کلاس داوری نبودند/ لیگ برتر محل آزمون و خطا نیست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدرس داوری فوتبال گفت: 30 درصد از حاضر در کلاس داوری لیگ برتر شایسته حضور در این دوره نبودند.

به گزارش مرآت، مسعود مرادی در مورد اینکه گفته می‌شود به نشانه اعتراض به تعداد زیاد داوران، حاضر به تدریس در کلاس داوری نیم فصل لیگ برتر نشده است، اظهار داشت: نه به نشانه اعتراض نبود و کاری برایم پیش آمد و نتوانستم در این کلاس تدریس کنم.  از سویی دیگر من جزیی از تشکیلات داوری فدراسیون فوتبال نیستم و در این زمینه تصمیم گیر نیستم. به نظر و تصمیم مسئولان داوری و فدراسیون فوتبال هم برای دعوت از 137 داور در کلاس داوری نیم فصل لیگ برتر احترام می‌گذارم اما امیدوارم همیشه بهترین‌ها و شایسته‌ترین‌ ها به کلاس داوری دعوت شوند.

وی  افزود: برای تمامی داوران فوتبال کشور احترام قائل هستم و همواره دوست دارم داوری فوتبال ایران پیشرفت کند اما 30 درصد از حاضران در کلاس داوری نیم فصل لیگ برتر جایگاه‌شان حضور در این کلاس نبود. لیگ برتر بالاترین سطح فوتبال باشگاهی کشور است و باید بهترین‌ها در آن حاضر شوند. داوران هم باید پله پله درجه‌های ترقی و پیشرفت را طی کنند.

مرادی اظهار داشت: قصد بی‌احترامی به هیچ کدام از داوران حاضر در کلاس را ندارم اما داور باید سختی بکشد و عرق بریزد تا به لیگ برتر برسد. لیگ برتر جای آزمون و خطا نیست. حرف‌هایم هم از سر دلسوزی برای داوری کشورم است و قصد ایجاد تنش ندارم.

داور بین‌المللی سابق فوتبال کشورمان تصریح کرد: همه باید دست به دست هم بدهیم تا داوری فوتبال کشورمان پیشرفت بهتر و بیشتری داشته باشد.

منبع/فارس

انتهای پیام\پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه