تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

مدیرکل آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
مذاکره ابزاری برای تسلیم کردن ملت هاست/ فکرمان را متوجه توسل به دشمنانمان نکنیم
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به اینکه فکرمان را متوجه توسل به دشمنانمان نکنیم، گفت: سر خم کردن در مقابل استکبار، هزینه هایمان را هزاران برابر می‌کند.

به گزارش خبرنگار مرآت، حسین کاشانی‌پور مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در جمع راهپیمایان 13 آبان سمنان با بیان اینکه 13 آبان یکی از روزهای برجسته در تاریخ انقلاب و جهان است، گفت: در این روز امام خمینی(ره) در مقابل کاپیتولاسیون خروشید و ننگ این موضوع را نپذیرفت که باعث شد استکبار ایشان را تبعید کنند.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به شهادت 65 دانش آموز در 13 آبان 57 افزود: فرزندان انقلاب توسط دشمنان انقلاب و اسلام در مقابل دانشگاه تهران به خاک و خون کشیده شدند.

وی با بیان اینکه امام راحل همیشه می فرمودند که در گوشه و کنار این کشور هر اتفاقی می افتد پای شیطان بزرگ در کار است،‌ تصریح کرد: در 13 آبان 58 در حالیکه چندماهی از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته بود، دانشجویان پیرو خط امام دو سیلی که آمریکا به ایران زده بود آن را بر پیکر آمریکا نواخته و لانه جاسوسی را تسخیر کردند.

کاشانی پور افزود: آمریکا تا قبل از انقلاب دارای هیمنه و قدرتی بود که در آن روز با تسخیر لانه فساد توسط جوانان ایران اسلامی، پیکر استکبار فروریخت.

وی با بیان اینکه استکبار جهانی لحظه ای از توطئه غافل نبوده است، گفت: همیشه با استکبار جهانی در نبرد هستیم و امروز روز تبلور خشم ما بر علیه آمریکای جنایت کار است.

کاشانی پور با اشاره به اینکه پیام جهانی انقلاب اسلامی  مقابله با استکبار است، بیان کرد: امروز جهان از آزادگی ایران درس می گیرد.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: انقلاب اسلامی سند پیروزی امام حسین(ع) در صحرای کربلاست.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اینکه مذاکره ابزاری برای تسلیم کردن ملت هاست، گفت: آنها هیچ وقت به هیچ ملتی حق حیات نمی دهند این خاصیت استکبار است.

کاشانی پور با بیان اینکه کسانی بحث مذاکره را پیش می گیرند، اظهار کرد: آمریکا کشوری عهد شکن است کاری به دموکرات و جمهوری خواه، ترامپ و اوباما ندارد.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: اگر در مقابل استکبار سر خم کنیم هزینه هایمان هزاران برابر خواهد شد.

وی با اشاره به بدعهدی های آمریکا در طول تاریخ گفت:آمریکایی ها 400 پیمان با سرخ پوستان بستند همه را نقض کردند.

کاشانی پور با بیان اینکه آمریکا انواع جنگ های رسانه ای، اقتصادی و...را به کار برد و سعی کرد ملت ایران را منزوی کند، افزود: در هیچ یک از کارهایشان موفق نشده و ملت ایران روز به روز بالنده تر حرکت کرده و هیچ زمانی مایوس نشدند.

وی با اشاره به گره گشایی از مشکلات ملت گفت: با وحدت و اتحاد و با دست در دست یکدیگر باید به حل مشکلات بپردازید و از بازی های پوچ و جناح بازی ها برحذر باشید.

مدیرکل دفتر آموزش و پژوهش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تصریح کرد: با توان و تولید داخلی و با وحدت و یک رنگی و تبعیت اسلام بر همه مشکلات فائق خواهیم آمد.

وی با تاکید براینکه فکرمان را متوجه توسل به دشمنانمان نکنیم، گفت: این اندیشه بی پایه و اساسی است که فکر کنیم آنها مشکلات را حل می کنند چراکه آنها فقط  مشکل آفرینی می کنند.

کاشانی پور در خاتمه خاطرنشان کرد: سیاستمداران و دیپلمات ها و کسانی که دم از روشن فکری می زنند بدانند که ملت ایران متکی به خدا و خود می باشد و می تواند امروز که پرچم دار عالم شده است این حرکت پر افتخار را ادامه دهد و پوزه آمریکا را به خاک مالیده و هستی استکبار را بر باد دهد.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه