تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
مدیرکل ورزش و جوانان سمنان معارفه شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل ورزش و جوانان استان در آیینی با حضور امیررضا خادم معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی استان های وزارت ورزش و جوانان معارفه شد.

به گزارش مرآت، مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان سمنان در این آیین که در سالن اجتماعات شرکت توزیع برق سمنان برگزار شد گفت: توانمندی و ظرفیت های استان را شناسایی کرده و با برنامه ریزی مدون، دقیق و توسعه یافته برای ارتقاء سطح ورزش استان سمنان تلاش خواهیم کرد.

مجتبی جانعلی افزود: حوزه جوانان یکی از برنامه های اصلی مجموعه ورزش و جوانان استان است و با اجرای برنامه های ویژه این قشر، در راستای ایجاد نشاط اجتماعی گام برمی داریم.

وی بر لزوم همکاری تمامی مجموعه های استان برای دستیابی به جایگاه واقعی سمنان در حوزه ورزش و جوانان در کشور تاکید کرد و افزود: تمامی حوزه های ورزش و جوانان نیازمند توجه ویژه در استان است که در این ‌مسیر از مشارکت، همراهی و توجه تمامی دستگاه های اجرایی مرتبط استقبال می کنیم.

** 24 طرح ورزشی در دولت تدبیر و امید در سمنان افتتاح شد
مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان سمنان نیز در این‌ آیین با اشاره به عملکرد خود در این استان گفت: 24 طرح زیرساخت ورزش با اعتبار بیش از 450 میلیارد ریال در دولت تدبیر و امید در استان سمنان تاکنون بهره برداری شده است.

فرزاد فتاحی با بیان این که توسعه ورزش بانوان در استان سرلوحه کاری اداره کل ورزش و جوانان قرار داشت افزود: سعی بر این بود بتوانیم در حوزه بانوان به موفقیت های مطلوب دست پیدا کنیم که بانوان استان توانستند در مسابقات مختلف آسیایی، جهانی و ملی مدال های رنگارنگی را بدست آورند و بیش از 50 درصد مدال های ورزشکاران استان در این حوزه بود.

وی خاطر نشان کرد: برنامه های اداره کل ورزش و جوانان استان در حوزه توسعه زیرساخت ها، ورزش قهرمانی، توسعه ورزش روستایی و حوزه جوانان تدوین و برنامه ریزی شد و در این ‌مدت موفقیت های مطلوبی در این حوزه ها به دست آمد.

فتاحی افزود: با برنامه ریزی های انجام شده تا پایان سال جاری، 10 طرح ورزشی مختلف در حوزه زیرساخت در این استان به بهره برداری خواهد رسید.

مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه جوانان سمنان در حوزه ورزش بسیار‌مستعد بوده و توانایی فراوانی دارند ابراز داشت: با اقدام ها، راهکارها و برنامه های مختلف در این حوزه توانستیم به مقام ها و رتبه های شاخص کشوری برای این استان دست یابیم.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه