تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 فرماندار گرمسار:   
محور سیمین دشت-فیروزکوه افتتاح می‌شود/ تعریض جاده‌ایوانکی- گرمسار
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار گرمسار با تأکید بر اینکه تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های راه در اولویت نخست قرار دارد، گفت: پروژه راه سیمین دشت-فیروزکوه تا پایان سال جاری افتتاح می‌شود.

به گزارش مرآت، وحید رجایی در نشست خبری با خبرنگاران به مناسبت هفته دولت که در محل دفتر فرماندار گرمسار برگزار شد، اظهار داشت: تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های راه‌سازی در گرمسار از مهم‌ترین اولویت‌های دولت است که در این راستا پروژه مهم و تأثیرگذار راه سیمین دشت به فیروزکوه تا پایان سال ۹۸ افتتاح می‌شود.

وی بابیان اینکه ۱۸.۵ کیلومتر از این پروژه باقی‌مانده که در محدوده گرمسار قرار دارد، افزود: با تکمیل این پروژه بستر لازم برای جذب گردشگر فراهم می‌شود و همچنین مسیر تردد از جنوب به شمال کشور از این راه کوتاه‌تر می‌شود.

تعریض جاده‌ایوانکی- گرمسار

فرماندار گرمسار با اشاره به اینکه پروژه راه سیمین دشت به گرمسار مشکل اعتباری ندارد، تصریح کرد: طرح تعریض جاده‌ایوانکی- گرمسار از دیگر پروژه‌های مهم راه‌سازی است که به‌زودی تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

رجایی با تأکید بر لزوم اصلاح زیرساخت‌ها در جاده‌های مواصلاتی گرمسار بیان کرد: ایجاد روشنایی در نقاط حادثه‌خیز از دیگر طرح‌های مهمی است که در این حوزه پیگیری می‌شود و مهم‌ترین هدف آن کاهش آمار تصادفات جاده‌ای است.

وی افزود: در راستای ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در گرمسار، توسعه تبلیغات محیطی در مسیرهای ورودی شهر برای جذب جمعیت و گردشگران باید در دستور کار مسئولان مرتبط شهرستان قرار گیرد.

نرخ رشد جمعیت گرمسار به ۵.۶ درصد رسید

فرماندار گرمسار با اشاره به ظرفیت‌های موجود در گرمسار خاطرنشان کرد: در چند سال گذشته با اجرای طرح‌های مختلف عمرانی، اقتصادی شاهد رشد ۵.۶ درصدی جمعیت در این شهرستان بودیم که این امر از مهم‌ترین دستاوردهای دولت است.

رجایی نزدیکی به پایتخت را بهترین فرصت برای رونق اقتصادی و سرریز جمعیت از کلان‌شهر تهران به گرمسار عنوان کرد و گفت: اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی و فراهم شدن فرصت شغلی در گرمسار و تعدد مراکز آموزش عالی از دیگر عوامل مهم و تأثیرگذار در افزایش نرخ جمعیت در این شهرستان است.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه‌ گرمسار در حوزه صنعت و معدن یادآور شد: این شهرستان دارای معادن غنی نمک و صنایع پرقدرتی است که سهم ویژه‌ای در اشتغال و اقتصاد استان سمنان دارند.

۵۰ درصد صنایع استان سمنان در گرمسار مستقر است

فرماندار گرمسار بابیان اینکه ۵۰ درصد صنایع استان سمنان در این شهرستان مستقر است، اضافه کرد: منطقه ویژه اقتصادی از مهم‌ترین فرصت‌های سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی در بستر صنعت این شهرستان را فراهم کرده است.

رجایی با تأکید بر لزوم جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی برای ایجاد توسعه پایدار و رونق اقتصادی در این شهرستان بیان کرد: تمام ظرفیت‌های موجود در این شهرستان برای تحقق اهداف دولت در راستای جذب سرمایه‌گذار بخش خصوصی به‌کارگیری می‌شود.

وی گفت: مردم شاخص‌های توسعه‌ای را احساس می‌کنند و با ایجاد توسعه پایدار اعتماد آحاد مردم نسبت به‌نظام و انقلاب اسلامی ایران جذب می‌شود.

اختصاص کد گمرکی به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار

فرماندار گرمسار در ادامه از اختصاص کد گمرکی به منطقه ویژه اقتصادی این شهرستان خبر داد و گفت: با تحقق این امر بستر لازم برای جذب سرمایه‌گذاران به منطقه ویژه اقتصادی گرمسار فراهم می‌شود و در پی آن کاهش نرخ بیکاری و رونق اقتصادی به وقوع می‌پیوندد.

رجایی با اشاره به ظرفیت‌های ویژه بخش کشاورزی تأکید کرد: شرکت‌های تعاونی کشاورزی و دام‌پروری در گرمسار فعالیت مطلوبی داشتند که حاصل آن تکمیل زنجیره غذایی و عرضه مستقیم محصولات از تولید به مصرف است.

وی اضافه کرد: کشاورزی زیربنای اقتصاد و اشتغال در گرمسار است که علی‌رغم شرایط آب و هوایی و اقلیمی خشک و کویری اقدامات شایسته‌ای در این خصوص انجام‌شده است.

افتتاح ۸۹ پروژه عمرانی و اقتصادی

فرماندار گرمسار از سفر استاندار سمنان به این شهرستان طی هفته جاری خبر داد و گفت: ۸۹ پروژه عمرانی و اقتصادی بااعتبار ۵۹ میلیارد و ۸۵۳ میلیون تومان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی گفت: ۲۱ پروژه به ارزش ۶۴ میلیارد و ۱۷۸ میلیون تومان به مناسبت هفته دولت در گرمسار کلنگ زنی می‌شود.

مهر

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه