شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

بر اساس آخرین اخبار؛

محسن احمدی منتخب شورای اسلامی شهر برای شهرداری شاهرود شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
اعضای شورای اسلامی ششم شاهرود در نشست عصر چهارشنبه خود محسن احمدی را به عنوان شهردار انتخاب کردند.

به گزارش مرآت، پس از گذشت ماه‌ها از آغاز به کار ششمین دوره شورای اسلامی شهر شاهرود، اعضای این شورا تکلیف پست شهرداری این شهر را مشخص کردند.

احمدی که در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی بیشترین تعداد رأی را در شاهرود به دست آورد، در نشست امروز عصر نیز با رأی بیشتر اعضاء شهردار این شهر شد.

احمدی پیش از این نیز از سال ۹۶ به مدت ۲ سال و چهار ماه عهده دار سمت شهرداری شاهرود بود که ۲۸ اسفند ۹۸ پس از استیضاح برکنار شد که دلیل آن شائبه حمایت وی از یکی از نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شاهرود و میامی عنوان شد. حمایتی که احمدی آن را تکذیب کرد.

پس از روی کار آمدن شورای اسلامی ششم شاهرود نیز احمدی همچنان یکی از گزینه‌های مطرح شده برای سکانداری شهرداری بود. با این وجود، به دلیل اختلاف نظر بین اعضای شورا و ترک نشست انتخاب شهردار از سوی سه تن از اعضاء، تصمیم نهایی برای انتخاب شهردار به درازا کشید.

این موضوع سبب شد استاندار پیشین سمنان و فرماندار شاهرود هم برای تعیین تکلیف انتخاب شهردار به شورای اسلامی شاهرود تذکر دهند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.