شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس اتحادیه گوشت و مرغ سمنان:    

قیمت مصوب مرغ گرم در سمنان هرکیلو 28 هزارتومان تعیین شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
قاسم ویژه گفت: اصلاح قیمت مرغ در راستای افزایش نرخ مؤلفه‌های تولید و برای پایداری تولید گوشت مرغ صورت گرفته است.

قاسم ویژه رئیس اتحادیه گوشت ومرغ سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت نرخ جدید مصوب مرغ در سطح کشور را 31هزار تومان اعلام کرد و گفت:قیمت هرکیلوگرم مرغ گرم برای مصرف کننده 31هزارتومان است که در استان سمنان این قیمت پایین تر از حد کشوری و هرکیلوگرم مرغ گرم درب مغازه 28 هزار تومان فروخته می شود.

وی در ادامه افزود: بعد از افزایش قیمت مؤلفه‌های تولید یکی از مطالبات اصلی مرغداران این بود که قیمت مرغ متناسب با افزایش قیمت مؤلفه‌های تولید اصلاح شود که خوشبختانه وزارت جهاد کشاورزی مبادرت به اصلاح قیمت و اعلام آن کرد.

ویژه همچنین اذعان کرد: افزایش دستمزد هزینه کارگر،افزایش هزینه  دارو واکسن های مورد استفاده و همچنین افزایش قیمت جوجه یکروزه از مهمترین علت های درخواست افزایش قیمت از سوی مرغداران بوده است.

رئیس اتحادیه گوشت ومرغ استان سمنان در نهایت اضافه کرد:انتظار این است که از این پس با قیمت جدید انگیزه تولید برای مرغداران افزایش یافته و هیچ کمبودی در بازار به لحاظ عرضه مرغ نداشته باشیم.

انتهای پیام/ک

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.