تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

   در نامه‌ای به قالیباف مطرح شد؛ 
قوانین مجلس باید در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب باشد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی از اعلام آمادگی این فراکسیون برای تطبیق طرح‌ها و لوایح با بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.

به گزارش مرآت، محسن زنگنه رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، از ارسال نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی درباره لزوم تطبیق قوانین با بیانیه گام دوم انقلاب خبر داد.

متن این نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام‌علیکم

با احترام، همان‌گونه که مستحضرید رهبری انقلاب در ۲۲ بهمن ۱۳۹۷، طی بیانیه‌ای موسوم به بیانیه گام دوم انقلاب به تشریح خطوط کلی، سیاست‌ها و راهبردهای کلان کشور طی ۴۰ سال آینده پرداختند. معظم‌له به کرات در جلسات عمومی و نیز طبق شنیده‌ها در جلسات خصوصی، بر اهمیت این سند و لزوم توجه دستگاه‌های تقنینی، اجرایی و قضایی به مفاد آن تأکید فرمودند.

مسیر تحقق بیانیه گام دوم انقلاب، به طور قطع از مجلس می‌گذرد. اصلاح یا تنقیح قوانین موجود و تنظیم و تصویب قوانین مورد لزوم متناسب با بیانیه گام دوم می‌تواند تأثیر فراوانی بر ریل‌گذاری کشور در مسیر بیانیه داشته باشد. همچنان که عکس آن نیز می‌تواند کشور را از مسیر گام دوم دور نموده و تبعات سنگینی را موجب گردد.

فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی که متشکل از نیروهای جوان و متخصص و نیز برخی مدیران باتجربه و نمایندگان ادوار می‌باشد، در راستای هدف خود که کمک به تحقق بیانیه گام دوم است، آمادگی دارد تا طرح‌های نمایندگان محترم و لوایح تقنینی از سوی دولت را از منظر تطبیق با بیانیه گام دوم انقلاب مورد بررسی قرار داده و نظر کارشناسی خود را اعلام کند.

فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی حسب تکلیف و رسالت خود تلاش خواهد نمود تا به دور از تعلقات سیاسی و فارغ از دسته‌بندی‌های مرسوم و با استفاده از توان علمی اندیشکده‌ها، مراکز پژوهشی، حوزوی، دانشگاهی و نیز مرکز پژوهش‌های مجلس و پژوهشکده تحقیقات راهبردی مجمع تشخیص مصلحت نظام، به عنوان یک بازوی محتوایی در کنار نمایندگان محترم و کمیسیون‌های تخصصی مجلس در جهت تحقق منویات رهبر معظم انقلاب انجام وظیفه نماید.

محسن زنگنه

رئیس فراکسیون گام دوم انقلاب اسلامی

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه