تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

 استاندار سمنان:   
فرمانداران و بخشداران از داوری و قضاوت در انتخابات دوری کنند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان گفت: فرمانداران و بخشدار وظیفه اصلی برگزاری انتخابات بدون هیچ‌گونه داوری، قضاوت و تأثیرگذاری در اراده مردم را بر عهده‌ دارند لذا از هر گونه جانب‌داری پرهیز کنند.

به گزارش مرآت، علیرضا آشناگر در همایش مشترک اعضای ستاد انتخابات، فرمانداران و بخشداران استان سمنان به میزبانی سالن غدیر استانداری ضمن بیان اینکه سال گذشته ۱۳۰ میلیارد تومان از طریق ارزش‌افزوده به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها کمک شده است، ابراز داشت: باید نظارت‌های لازم صورت گیرد تا این منابع در جای خود هزینه شود.

وی ضمن بیان اینکه مسئله بیمه روستایی بارها تأکید شده است، افزود: این مهم می‌طلبد تا دهیاری‌ها در این خصوص ورود جدی‌تر کرده و با یک حس مسئولیت در قبال این دغدغه جدی، شاهد بیمه تمامی روستائیان باشیم و از سوی دیگر فرمانداران نیز تعامل بیشتر با شهرداران و رسیدگی به مسائل شهری را با توجه به کمبودهای مالی و منابع اعتباری در مجموعه مدیریت شهری، به‌صورت ویژه در دستور کار قرار دهند.

بخشداران نماینده عالی دولت در مناطق تحت مدیریت خود

استاندار سمنان بابیان اینکه بخشداران افراد بی‌بضاعت و محروم در روستاها را شناسایی و تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات و مطالبات آن‌ها به‌کارگیرند، ابراز داشت: بخشداران و فرمانداران نماینده عالی دولت در شهرستان‌ها و بخش‌ها هستند و باید شان نمایندگی دولت را به‌طور کامل حفظ کنند در صورت عدم رعایت آن باعث دلسردی و بی‌اقبالی مردم نسبت به آن‌ها می‌شود.

آشناگر بابیان اینکه مسئولیت در جلسات اجرایی بر عهده فرمانداران و بخشداران است و باید با مسئولیت حفظ و حراست در راستایی که برای شما مشخص‌شده، گام بردارند، تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران رئیس‌جمهور مناطق تحت مدیریت خود هستند و باید به‌صورت جدی به این مهم توجه کنند، چراکه مردم آنها را نماینده عالی دولت دانسته و طبیعتاً محل رجوع آن‌ها هستند.

وی ضمن بیان اینکه بخشداران و فرمانداران نباید اجازه دهند افراد غیر، از اختیاراتشان سوءاستفاده کند، افزود: امروز مردم در فشار اقتصادی به دلیل تشدید فشارها از سوی دشمنان هستند، اما فرماندارن و بخشداران می‌توانند با برقراری ارتباط صمیمانه با مردم، دادوستد اطلاعات، فرهنگ همراه با برگزاری گفتگو با همه اقشار مردم، نسبت به بررسی مطالباتشان و افزایش امید در بین آن‌ها اقدام کنند.

ضرورت امیدواری در بین مردم

استاندار سمنان خطاب به فرمانداران و بخشداران استان و بابیان اینکه باید امید را در دل مردم زنده کرد، ابراز داشت: همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب نیز تأکید داشتند، می‌بایست در خود و هم در اطرافیانتان امید ایجاد کنید که تزریق یاس و ناامیدی برای نظام، مسئولان، مردم و حتی تفکرات و جریان‌های سیاسی، آسیب و ضرر جدی خواهد داشت.

آشناگر بابیان اینکه تعامل و گفتگو با سرمایه‌گذاران و صاحبان صنایع در مناطق تحت مدیریت بخشداران و فرمانداران برای رفع موانع تولید در دستور کار قرار گیرد، ابراز داشت: توانمندی‌های بسیاری ازلحاظ نیروی انسانی و منابع خدادادی در کشور وجود دارد که ضمن بهره‌گیری از آن‌ها با مدیریت و تدبیر از این برهه حساس نیز می‌توان عبور کرد.

وی ضمن بیان اینکه اولویت‌کاری فرماندار و بخشدار باید رونق تولید بوده و در راستای تسریع در امور و از بین بردن رخوت و سنگینی در اقدامات گام بردارند، ابراز داشت: امروز تولیدکنندگان صف اول مبارزه اقتصادی هستند و شما نیز وظیفه‌دارید تا از این سربازان عرصه مبارزه اقتصادی، پشتیبانی همه‌جانبه انجام دهید.

انتخابات داوری است کسی حق دخالت ندارد

استاندار سمنان بابیان اینکه فراهم کردن زمینه برگزاری انتخابات یکی از وظایف مهم وزارت کشور، استانداری، فرمانداری و بخشداری‌ها است، ابراز داشت: مسئولیت اجرای این وظیفه نیز بر عهده فرمانداران و برادران و خواهران بخشدار به‌عنوان روسای هیئت‌های اجرایی در انتخابات است که باید به نحو احسن انجام شود.

آشناگر بابیان اینکه مباحث بسیار مطلوبی در آستانه انتخابات در نشست وزارت کشور مطرح شد، تصریح کرد: به‌عنوان فرماندار و بخشدار وظیفه اصلی برگزاری انتخابات بدون هیچ‌گونه داوری، قضاوت و تأثیرگذاری در اراده مردم را بر عهده‌دارید.

وی ضمن بیان اینکه انتخابات موضع داوری است و زمینه برای ارزیابی مردم در این عرصه برای انتخاب وجود دارد و ما هیچ شانی برای دخالت در انتخاب افراد نداریم، افزود: هیچ تکلیفی در اینکه چه کسی انتخاب می‌شود ندارید و باید زمینه را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و سالم فراهم کنید.

استاندار سمنان بابیان اینکه مدیران اداری و اجرایی و هیئت‌های نظارت و هرکسی که از امکانات دولتی استفاده می‌کند، مطلقاً حق ندارد از این شرایط و امکانات له یا علیه کسی تبلیغات کند، ابراز داشت: به‌عنوان یک رسالت اجتماعی باید کوشید تا مردم را برای حضور در پای صندوق‌های رأی تشویق کرد، لذا هرچه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی بیشتر شود اقتدار نظام افزایش پیداکرده و انحراف معیار و میزان خطا در این عرصه نیز کمتر خواهد شد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه