تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان خبر داد؛    
فراگیری ۹۳ درصدی پوشش شبکه‌ استانی و سراسری در استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: شبکه استانی سمنان و شبکه های رادیویی و تلویزیونی سراسری در استان پوشش ۹۳ درصدی دارد.

به گزارش مرآت، مصطفی توکلیان  مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان،  به منظور تبیین ویژه برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر و انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالن اجتماعات صدا و سیمای مرکز سمنان ابراز داشت: براساس یک نظر سنجی علمی و دقیق ۶۰ درصد مردم استان سمنان مخاطب برنامه‌های تلویزیونی و رادیویی هستند.

وی تصریح کرد: صدا و سیمای مرکز سمنان در چهار حیطه صدا، خبر، سیما و فضای مجازی، مشغول به فعالیت است که برخی از برنامه‌های فاخر مرکز سمنان  بارها در  شبکه‌های سراسری پخش شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان بیان کرد: امسال برای اولین بار با اقدامات و هماهنگی‌های انجام شده شکوه حضور مردم سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در راهپیمایی ۲۲ بهمن به صورت همزمان و زنده از شبکه استانی و شبکه خبر پخش می شود.

توکلیان خاطرنشان کرد: به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و انتخابات پیش‌رو برنامه‌های متنوع و مختلفی  مانند پادکست، اینفوگرافیک، موشن گرافیک، نماهنگ و مستند برای پخش از رادیو، تلویزیون و فضای مجازی در نظر گرفته است.

وی اضافه کرد:  صدا و سیمای مرکز سمنان بیش از ۷۱ برنامه رادیویی در زمینه انتخابات را آماده کرده است که برخی از این برنامه‌ها در حال پخش است و مردم  استقبال خوبی از این برنامه‌ها داشته اند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان گفت: این مرکز برای تهیه برنامه در زمینه انتخابات از بسیاری مسوولان استان دعوت کرده است که حاضر به حضور نشدند، ولی صدا و سیما برای حضور حداکثری مردم در انتخابات برنامه‌های خوبی را تهیه کرده است.

وی بیان کرد: صدا و سیمای مرکز سمنان تریبون یک طرفه نیست و مستقل عمل می‌کند و دغدغه اصلی آن پرداختن به مشکلات روز و دغدغه‌های مردم است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز سمنان بیان کرد: صدا و سیمای مرکز سمنان آگاهی بخشی به جامعه در زمینه آسیب‌های اجتماعی را در اولویت کاری خود قرار داده است و در لایه‌های پنهان و آشکار برای آگاهی بخشی به جامعه تلاش می‌کند.

ایرنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه