دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
طرح ملی ساماندهی داوران مسابقات قرآن اجرا می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
ثبت‌نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآن کریم (سنجش و ارزیابی) از ۲۴ دی‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش مرآت، ثبت‌نام مرحله اول طرح ملی ساماندهی و ارتقای داوران مسابقات قرآن کریم (سنجش و ارزیابی) از ۲۴ دی‌ماه آغاز می‌شود و تا ۲۴ بهمن‌ماه ادامه دارد.

اوقاف و امور خیریه استان سمنان در نظر دارد به‌منظور ایجاد شرایط یکسان برای بهره‌مندی از تمام علاقه‌مندان به داوری مسابقات قرآن کریم، ارتقای کیفیت علمی و فنی داوران فعلی کشور و شناسایی، آموزش و تربیت داوران جوان و هدایت استعدادهای جدید به سمت داوری مسابقات قرآن کریم نسبت به برگزاری مرحله اول طرح ملی سامان‌دهی و ارتقای (سنجش و ارزیابی) داوران مسابقات قرآن کریم اقدام کند.

این آزمون در هفت بخش داوری شامل صحت حفظ، تجوید، وقف و ابتدا، صوت، لحن (ویژه قرائت تحقیق و ترتیل و حفظ)، هماهنگی و حسن اجرا (ویژه همخوانی و همسرایی)، لحن (ویژه همخوانی و همسرایی) و در چهار سطح شهرستانی، استانی، سراسری دستگاه‌ها و نهادها و ملی برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از شرایط عمومی و تخصصی و منابع آزمون که در دستورالعمل اجرایی طرح قید شده است به پایگاه اطلاع‌رسانی به نشانی my.oghaf.ir مراجعه کنند.

 تمام داوطلبان واجد شرایط داوری مسابقات قرآن کریم می‌توانند از 24 دی به مدت یک ماه با مراجعه به پایگاه اینترنتی فوق، نسبت به ثبت‌نام در آزمون اقدام کنند.

فارس/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.