تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

    
طرح جامع پدافند غیرعامل با جدیت در استان سمنان دنبال می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در کشور به‌عنوان یک نهاد تصمیم‌ساز، تأثیرگذار و مهم گفت: این نهاد نیاز به نگاهی حاکمیتی دارد.

به گزارش مرآت، حبیب‌الله خجسته پور در دیدار با معاون طرح و برنامه سازمان پدافند غیرعامل کشور که در استانداری سمنان برگزار شد اظهار داشت: اجرای برنامه‌های خوب و اثرگذار در قالب پدافند غیرعامل در سطح استان مستلزم تغییر نگاه به این نهاد اثرگذار است.

وی با بیان اینکه با نگاه حاکمیتی به پدافند غیرعامل می‌توانیم شاهد اثرگذاری هر چه بیشتر و بهتر برنامه‌های مختلف ذیل این نهاد مهم باشیم گفت: ازآنجاکه پدافند غیرعامل در درون استانداری‌ها سراسر کشور شکل‌گرفته است می‌توان گفت نگاه تقریباً حاکمیتی در مورد این مقوله مهم وجود دارد و به همین دلیل است که اقدامات انجام‌شده در حوزه پدافند غیرعامل در استان‌ها تاکنون موفقیت‌آمیز بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بیان کرد: باید مشکلات و موانع موجود در حوزه پدافند غیرعامل از مرکز حل شود تا اقدامات و برنامه‌ها و اهداف موردنظر حول محور پدافند غیرعامل جامه عمل پوشانده شود.

خجسته پور عنوان کرد: پدافند غیرعامل از چنان جایگاه و اهمیتی برخوردار است که تمام دستگاه‌های اجرایی در سطح استان ملزم به عمل به دستورالعمل‌های آن هستند.

وی بر رعایت ساختار حاکمیتی پدافند غیرعامل تأکید کرد و گفت: طرح جامع پدافند غیرعامل با جدیت در استان سمنان دنبال می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: در استان سمنان کمیته‌هایی در قالب پدافند غیرعامل زیستی ایجادشده است.

خجسته پور اقدامات انجام‌شده خوب در حوزه پدافند غیرعامل استان سمنان را مثبت ارزیابی کرد و گفت: دبیری نشست‌ها در زمینه مدیریت بحران در استان سمنان با پدافند غیرعامل است.

به گزارش تسنیم، هفته پدافند غیرعامل از پنجم تا دوازدهم آبان ماه امسال با شعار «پدافند غیرعامل؛ مقاومت فعال، تاب‌آوری حیرت‌انگیز، ایران قوی» نام‌گذاری شده است.

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.