شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان:   
طرح اوقات فراغت در ۱۴۵ پایگاه استان سمنان برگزار می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
  مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان گفت : طرح اوقات فراغت در ۱۴۵ پایگاه در سطح هشت شهرستان استان سمنان برگزار می‌شود.

به گزارش مرآت، حجت الاسلام علی شکری مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان درباره طرح اوقات فراغت این نهاد با بیان اینکه طرح اوقات فراغت در ۱۴۵ پایگاه در سطح هشت شهرستان استان سمنان برگزار می‌شود گفت : این طرح از ۱۵ تیرماه آغاز و تا بیست و پنجم مرداد ماه ادامه دارد و خوشبختانه در همین ابتدا با استقبال خوب و پرشور خانواده‌ها و نونهالان استان مواجه شده است.

وی با بیان اینکه ۵۱ پایگاه قرآنی و ۹۴ پایگاه فرهنگی در سطح شهرستان‌های استان میزبان طرح اوقات فراغت هستند افزود : شاهرود دارای ۳۸ پایگاه ۲۳ پایگاه ابلاغی فرهنگی و ۱۵ پایگاه قرآنی، سمنان دارای ۲۲ پایگاه ۱۷ پایگاه فرهنگی و ابلاغی و پنج پایگاه قرآنی، دامغان دارای ۲۵ پایگاه ۱۵ پایگاه ابلاغی و فرهنگی و ۹ پایگاه قرآنی و میامی دارای ۲۳ پایگاه شامل ۱۳ پایگاه فرهنگی و ۱۰ پایگاه قرآنی اوقات فراغت هستند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان سمنان تصریح کرد : این طرح همچنین در ۱۰ پایگاه مهدی شهر شامل ۹ پایگاه فرهنگی و یک پایگاه قرآنی، در گرمسار ۱۶ پایگاه شامل ۱۰ پایگاه فرهنگی و شش پایگاه قرآنی، در سرخه به پنج پایگاه چهار پایگاه فرهنگی و یک پایگاه قرآنی و در بیارجمند با شش پایگاه شامل پنج پایگاه فرهنگی و یک پایگاه قرآنی برگزار می‌شود.

شکری افزود: تعلیم قرآن، احکام، معارف دینی و اسلامی، نشاط اجتماعی، سبک زندگی اسلامی و دینی، فرایض اسلامی، حجاب و عفاف و … در زمره مباحث مطروحه در طرح اوقات فراغت از سوی مبلغان خواهند بود.

وی در ادامه و با بیان اینکه این اداره کل در سال جاری ۱۴۵ مبلغ زن و مرد را به پایگاه‌های این طرح اعزام کرده است بیان داشت: ۸۱ مبلغ مرد و ۱۵ مبلغ زن بومی، هفت مبلغ برادر غیر بومی و اعزامی از قم و دفتر مرکزی و هم چنین ۴۲ روحانی مستقر مجموع مبلغان اعزامی تبلیغات اسلامی برای این طرح را شامل می‌شوند.

انتهای پیام / م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه