تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

احتمال هیجان انگیز در ایران و پرتغال
طارمی زمستان به پورتو می پیوندد؟(عکس)
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
خبرنگار اُجوگو پرتغال مدعی شده باشگاه پورتو مقدمات توافق با مهدی طارمی برای حضور در این تیم را فراهم کرده است.

به گزارش مرآت ، طبق این ادعا در صورتی که انتقال «فرانچسکو سوارز» مهاجم برزیلی تیم پورتو به تیم آ.اس رم ایتالیا نهایی شود، طارمی گزینه جانشینی این بازیکن خواهد بود و به تیم پورتو می رود.
طارمی که در ابتدای فصل به باشگاه ریوآوه پیوسته نمایشی درخشان در جمع سبز و سفیدپوشان داشته و حالا این فرصت را دارد که در سطحی بالاتر و در باشگاهی که هرگز پای ایرانی ها به آن نرسیده بازهم خودی نشان دهد. 
طارمی که بعنوان آقای گل فوتبال ایران به قطر و سپس به پرتغال رفته است یکی از مهمترین استعدادهای فوتبال ایران در دهه گذشته محسوب می شود. اگر این انتقال در پنجره زمستانی رخ بدهد آن وقت است که می شود به آینده طارمی امیدوارتر هم شد که پورتو از مهمترین دروازه های کشف و پرورش ستارگان در فوتبال اروپاست.

مهدی طارمی که بعد از محرومیت 4 ماهه، از پرسپولیس جدا شده بود و راهی لیگ قطر و تیم الغرافه شد، تلاش خود را برای حضور در فوتبال اروپا و تجربه این شانس بزرگ را دنبال کرد. او در نهایت با انتخاب ریوآوه پرتغال به این خواسته خود دست یافت و این در حالی بود که پیشنهاد بازگشت به فوتبال ایران و پرسپولیس را رد کرده بود.
حضور در ریوآوه با درخشش جالب توجه این مهاجم ایرانی همراه شد و او با سود بردن از خلاقیت ذاتی‌اش خصوصا در گرفتن پنالتی از حریف توانست در لیگ پرتغال خبرساز شود. گرفتن پنج پنالتی و گلزنی و پاس گل‌های این بازیکن در نهایت اکنون باعث شده تا توجه تیم اول لیگ پرتغال به این بازیکن جلب شود و مطمئنا اکنون همه در فوتبال ایران خصوصا در انتظار این انتقال ویژه خواهند بود. طارمی در زمان پیوستن به ریوآوه نیز مدعی شده بود حضور در این باشگاه تنها برای شکستن طلسم حضورش در اروپا بوده و او رویاهای بزرگی را دنبال می‌کند و باید دید این انتقال در 27سالگی برای او محقق خواهد شد یا خیر.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

این توییتی است که از خبرنگار روزنامه ورزشی جوگوی پرتغال نقل قول کرده که باشگاه پورتو مهدی طارمی را برای جایگزینی فرانچسکو سوارز زیر نظر دارد.

منبع/ورزش3
انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه