تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
صنوف سینمایی چرا باید در وزارت کار ثبت شوند؟/ هیچ حمایتی نیست!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رییس انجمن منشیان صحنه بیان کرد زمانی که وزارت کار از صنوف سینمایی حمایت نمی‌کند چرا باید ثبت وزارت کار شویم.

به گزارش مرآت، زینت رضا رییس انجمن منشیان صحنه در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این انجمن گفت: برای ثبت صنف خود در وزارت کار قرار بود اواخر اسفند ماه سال ۹۸ مجمع عمومی صنف برگزار و شرایط برای ثبت در وزارت کار فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه قرار بود این مجمع در تاریخ ۱۲ اسفند ۹۸ برگزار شود، بیان کرد: متاسفانه به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری مجمع عمومی به تعویق افتاد و هنوز مشخص نیست چه زمانی مجمع برگزار شود.

رییس انجمن منشیان صحنه ادامه داد: تمام کارها برای ثبت صنف در وزارت کار انجام شده است. انتخابات هیات مدیره صنف نیز بعد از ثبت در وزارت کار برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: اساسنامه صنف برای ثبت در وزارت کار ارائه شده است و تنها منتظر هستیم تا وزارت کار زمان مورد نظر را اعلام کند تا مجمع عمومی صنف را برگزار کنیم.

رضا در پایان گفت: هرچند همه کارها برای ثبت در وزارت کار انجام داده‌ایم، اما نمی‌دانم بر چه اساسی ما باید ثبت وزارت کار شویم، آن هم ثبت وزارتخانه‌ای که هیچ پشتیبانی از صنوف سینمایی نمی‌کند و حتی برای پرداخت بیمه بیکاری نیز هیچ اقدامی نمی‌کند.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه