دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 هاشمی در جمع خبرنگاران:
شهرداری اقتدار مقابله با سو استفاده از فضاهای عمومی شهری را ندارد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهرداری و نیروی انتظامی اقتدار مقابله با اینکه فضاهای عمومی شهر تبدیل به فضای اختصاصی نشود را ندارند.

به گزارش مرآت، محسن هاشمی در حاشیه جلسه شورای شهر و در جمع خبرنگاران گفت: بر اساس مصوبه شهر بیدار، چندین نقطه شهر که دچار شب مردگی و فضای مناسب است، انتخاب شده تا هم این خلأ رفع شود و هم فضای فرهنگی و اجتماعی شهر افزایش یابد.

وی در پاسخ به این سوال که لایحه شب بیداری پیش‌تر رد شده بود و نیروی انتظامی با آن مخالفت کرده بود، عنوان کرد: با توجه به نقاط محدود اجرای طرح و هماهنگی با هیئت تطبیق مشکلات را رفع خواهیم کرد.

هاشمی درباره پارک‌های حاشیه‌ای گفت: این موضوع غیر قانونی است اما شهرداری و نیروی انتظامی اقتدار مقابله با اینکه فضاهای عمومی شهر تبدیل به فضای اختصاصی نشود را ندارند. متأسفانه این موضوع جا افتاده و بسیاری از نهادهای دولتی نیز این اقدام را انجام می‌دهند.

رئیس شورای شهر پایتخت در واکنش به سند زدن قسمتی از اتوبان همت به نام شهرداری از سوی اداره ثبت، تصریح کرد: شهرداری اکثر نقاط شهر سند دارد اما بعداً برخی بر روی این اسناد شکایت و ایجاد تردید می‌کنند.

مهر 

انتهای پیام/

 
 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.