شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
شهباز شریف خبر درخواست پناهندگی‌ از انگلیس را شایعه دانست
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس حزب نواز اعلام کرد: به زودی و بدون واهمه از پیگیری‌های قضایی به پاکستان بازمی‌گردم و از حق خود دفاع خواهم کرد.

به گزارش مرآت، به نقل از اکسپرس نیوز، «شهباز شریف» رئیس حزب نواز که طی روزهای اخیر اخباری مبنی بر پناهنده شدن او به انگلیس در رسانه‌ها منتشر شده بود این اخبار را شایعه دانست.

وی تصریح کرد: قصد درخواست پناهندگی سیاسی از انگلیس را ندارم و به زودی راهی پاکستان می‌شوم تا با اتهامات موجود علیه خود روبرو شوم.

شهباز شریف گفت: افرادی که این شایعات بی‌اساس را منتشر کرده اند اگر دلایل و مدارکی دارند آنها را منتشر کنند و اگر دلیل ندارند نباید با اتهام‌زنی بی‌اساس فضا را علیه ما متنشج کنند.

رئیس حزب نواز اظهار داشت: دادگاه باید علیه افرادی که به این شایعه بی اساس دامن زدند نیز اقدام کند و با آنها برخورد جدی داشته باشد.

وی «عمران خان» نخست وزیر پاکستان را نیز به دروغ گویی متهم کرده و گفت: متاسفانه شعارهایی که عمران خان می‌دهد هیچ‌کدام مبنای درستی ندارد.

برادر نواز شریف تاکید کرد: برای آزمایش های پزشکی به انگلیس آمده بودم و بیشتر آزمایش‌های من انجام شده است.

وی افزود: طی روزهای آتی کار من در انگلیس به پایان می رسد و با آرامش خاطر به وطنم بازمی گردم تا با اتهامات موجود علیه خود روبرو شوم .

گفتنی است سروزیر سابق ایالت پنجاب به فساد مالی متهم است و سازمان بازرسی پاکستان علیه او جرائمی را به مرز اثبات رسانده است اگر در این کار موفق شود شهباز شریف نیز مانند برادرش روانه زندان می‌شود.

طی روزهای اخیر حزب نواز با تغییرات اساسی مواجه شده است وبرخی کارشناسان بر این باورند که مسئولین حزب در تدارک یک اتفاق بزرگ هستند.

تسنیم

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه