تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

پیشخوان روزنامه ها

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

آخرین اخبار

مسئولان در راهپیمایی 13 آبان چه گفتند؟
شاهچراغی: در ایران مشکل لاینحل وجود ندارد/ استاندار: مغولان را اهلی کردیم، آمریکا را هم اهلی می‌کنیم/ آسیابی: تحریم‌ها، افشاکننده دشمنی آمریکا با مردم ایران است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان می‌گوید ملت ما، قوم مهاجم و غارتگری همچون مغول را مهار و اهلی کرده‌اند و ما ان‌شاءالله آمریکا را هم اهلی می‌کنیم.

به گزارش خبرنگار مرآت، آیین راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان‌ماه، همزمان با دیگر شهرهای کشور در سمنان نیز با حضور پرشور مردم و مسئولان برگزار شد. 13 آبان امسال به دلیل آغاز تحریم‌های گسترده آمریکا علیه ملت ایران در شرایطی ویژه برگزار شد. خبرنگار مرآت برای اطلاع از دیدگاه‌های مسئولین شرکت‌کننده در این راهپیمایی به سراغ تنی چند از آن‌ها رفته است که مشروح گفتگوها را در ادامه می‌خوانید.

شاهچراغی: آینده ایران مانند خورشید می‌درخشد

آیت‌الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان در آیین راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در گفتگو با خبرنگار مرآت با تأکید بر این که آینده ایران چون خورشید درخشان خواهد بود. اظهار داشت: پرچم جمهوری اسلامی ایران با دست رهبری به دست حضرت ولیعصر(ع) خواهد رسید.

شاهچراغی با بیان این که مسئولان باید در شرایط موجود باید خدمت به مردم و تلاش خود را بیش‌تر کنند گفت: مشکلات در کشور ما قابل حل است و با تلاش مردم و مسئولین می‌توان شرایط بهتری را برای کشور رقم زد.

وی با تأکید دوباره بر این مطلب که در ایران مشکل لاینحل وجود ندارد گفت: این خود ما هستیم که باید مشکلاتمان را حل کنیم.

استاندار سمنان: ملت ایران فرزندان عاشورا هستند

استاندار سمنان نیز در این آیین در پاسخ به سوال خبرنگار مرآت درباره آینده ایران، با تصریح بر این که آمریکایی‌ها هنوز ملت ایران نشناخته‌اند گفت: ملت ایران فرزندان عاشورا هستند و در طول تاریخ در برابر روزگویان ایستاده‌اند؛ آن‌ها ملت مهاجم غارتگری مثل مغول را مهار و اهلی کرده‌اند و ان‌شاءالله آمریکا را هم اهلی خواهیم کرد.

سیدشهاب‌الدین چاوشی با بیان این که مردم پشتوانه نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و همواره پای نظام و شعارهای انقلاب ایستاده‌اند گفت: ما باید تلاش کنیم که چنین مردمی را در صحنه نگه‌داریم.

چاوشی با اشاره به این که مسئولان باید محبت و اعتماد مردم را نسبت به نظام جلب کنند گفت: ما با خدای خود عهد کرده‌ایم که تا آخر لحظه عمر در کنار ملت عزیزمان بمانیم و برای رضایت آن‌ها تلاش کنیم و باید گفت همه مسئولین ما چنین تعهدی دارند.

وی با تأکید بر این که مردم باید به وظیفه خود در راستای امر به معروف و نظارت بر مسئولین عمل کنند گفت:  گاهی ممکن است در مسئولین ما غفلت ایجاد شود که هوشیاری مردم و مطالبه‌گری مشروع و قانونی در خصوص خواسته‌های معقول و منطقی می‌تواند مسئولین را نسبت به وظایفشان بیش‌تر متذکر کند.

هرجا با مردم همراهی کرده‌ایم، نتایج مطلوبی به دست آمده است

استاندار سمنان با بیان این که مسئولان از بطن مردم و جامعه برخاسته‌اند گفت: همه ما علاقه‌مندیم که بتوانیم با کمک مردم کشور آبادی داشته باشیم.

چاوشی با اشاره به این که بخشی از مشکلات در کشور ما ناشی از فشارهای بیگانگان است تصریح کرد: هرجا که ما با تکیه بر خداوند، با مردم همراهی کرده‌ایم نتایج خوب و شیرینی گرفته‌ایم و امروز هم بر این باوریم که اگر مردم در کنار مسئولانشان باشند استکبار جهانی از فشارهایی که بر ملت تحمیل می‌کند، عقب‌نشینی خواهد کرد.

وی افزود: مقاومت، راه روشن حضرت اباعبدالله(ع) است.

آسیابی: نسل جوان، توطئه‌ها و دشمنی‌های آمریکا را می‌شناسد

حیدر آسیابی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان نیز در این آیین در گفتگو با خبرنگار مرآت با تأکید بر این که تاریخ کشور ما چه پیش از انقلاب و چه پس از انقلاب، همواره شاهد توطئه‌ها و دشمنی‌های آمریکا و استکبار علیه ملت ایران بوده است گفت: قشر دانش‌آموز، دانشجو و عموم جوانان ما از درک بالایی برای شناخت این توطئه‌ها و دشمنی‌ها برخوردار شده‌اند.

آسیابی 13 آبان را روز بیرون راندن شیطان بزرگ از ایران توصیف کرد و افزود: نسل جوان امروز نیز در همان مسیری گام می‌بردارد که نسل جوان در سال 58 به واسطه تسخیر لانه جاسوسی در آن گام برداشته بود و این راه کماکان ادامه دارد.

وی با اشاره به مصادف شدن 13 آبان امسال با آغاز اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران گفت: این تحریم‌ها افشاکننده دشمنی‌های آمریکا علیه مردم و نظام ماست و حضور مردم در صحنه مقاومت باعث می‌شود که آمریکا باز هم نتواند غلطی بکند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با استناد به سخنان امام راحل(ره)، مسئولان را خدمتگزاران مردم توصیف کرد و گفت: اگر مسئولان صدیق باشند و برای رفع مشکلات معیشتی مردم گام‌های موثری بردارند حق خدمتگزاری را ادا کرده‌اند.

وی در پایان افزود: در طول تاریخ انقلاب اسلامی، بیش از آن که مسئولان پشتیبان مردم باشند، این مردم بوده‌اند که از مسئولان، نظام و دولت حمایت کرده‌اند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه