شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان سمنان خبر داد:    
سونامی بازنشستگی در راه است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان سمنان با بیان اینکه سونامی بازنشستگی در راه است، گفت: دانشگاه برای تربیت نیروی انسانی موردنیاز در آینده به فضای کالبدی نیاز دارد.

به گزارش مرآت، حمیدرضا کریم، سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان سمنان ، در تشریح برنامه دانشگاه فرهنگیان استان گفت: دانشگاه فرهنگیان، دانشگاهی مأموریت‌محور است و دانشجوی آزاد پذیرش نمی‌کند.

وی ادامه داد: هدف و رسالت اصلی دانشگاه فرهنگیان، تربیت معلم بوده و سازمان مرکزی دانشگاه هم در تهران مستقر است.

سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان سمنان با تأکید بر اینکه تأمین اعتبار و اینکه برنامه‌ها به چه صورتی باشد، از سوی سازمان مرکزی ابلاغ می‌شود، تصریح کرد: برنامه‌ها از طریق این ابلاغ‌ها برای ما قابلیت اجرا دارد.

کریم با اشاره به اینکه طی دو دهه آینده تعداد زیادی از مدیران آموزش و پرورش بازنشسته می‌شوند، اضافه کرد: این افراد از چرخه کار در این حوزه خارج می‌شوند و سونامی بازنشستگی در راه است.

وی تصریح کرد: دانشگاه برای تربیت معلم در دهه‌های آینده به فضای کالبدی و دانشگاهی نیاز دارد.

سرپرست مدیریت امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان سمنان با تأکید بر اینکه برنامه‌های این بخش تدوین شده است، اضافه کرد: پردیس‌هایی در این حوزه در استان‌ها ساخته می‌شود.

کریم با اشاره به اینکه استان سمنان از لحاظ پردیس‌ها در اولویت‌های بالا قرار دارد، اظهار کرد: باید تلاش کرد سمنان جزو نخستین استان‌هایی شود که ساختمان‌های جدید برای
آن ساخته می‌شود؛ برخی استان‌ها مثل خراسان رضوی و اصفهان از نظر فضا غنی هستند ولی ما خیلی از این لحاظ نیازمندیم.

فارس

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه