دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
سه شهرستان استان سمنان آبی کرونایی شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: سه شهرستان آرادان، سرخه و میامی در آخرین رنگ بندی اعلام شده توسط ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا در وضعیت آبی کرونایی و سایر شهرستانها نیز در وضعیت زرد هستند

به گزارش مرآت حبیب‌الله خجسته‌پور شامگاه پنجشنبه به رسانه‌ها ابراز داشت: محدودیت های کرونایی از روز شنبه چهارم بهمن ماه تا جمعه ۱۰ بهمن بر اساس رنگ‌بندی جدید اعمال می‌شود.

وی افزود:بر اساس مقررات و ضوابط اعلام شده از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا ، طی هفته آینده فعالیت مراکز تجاری ، بازرگانی و خدماتی شامل گروههای شغلی ۱ تا ۴ در شهرستانهای میامی ، سرخه و آرادان و فعالیت گروههای ۱ تا ۳ در شهرستانهای با وضعیت زرد با رعایت کامل ضوابط و دستورالعمل های بهداشتی بلا مانع و تنها فعالیت گروه چهار همچنان در شهرستانهای با وضعیت رنگ بندی زرد کرونایی ممنوع می باشد .

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: فعالیت های آموزش حضوری برای دانش آموزان پایه های اول و دوم ابتدایی و نیز هنرجویان هنرستان های فنی و حرفه ای و کار و دانش صرفا در دروس کارگاهی و عملی در تمامی شهرستانها با رعایت ضوابط بهداشتی و سقف حداکثر ۱۰ نفر برای هر کلاس با تاکید بر اختیار والدین برای حضور دانش آموزان در کلاس های درس ،  مجاز بوده و در سایر پایه ها و دروس همچنان بصورت غیر حضوری و مجازی انجام خواهد شد.

خجسته‌پور گفت: حضور تمامی کادر اجرایی و اداری مراکز آموزشی استان بر اساس ضوابط اعلام شده از سوی وزارت آموزش و پرورش منعی ندارد و در مراکز آموزشی کم جمعیت استان که حداکثر دانش آموزان در تمامی پایه های تحصیلی آن مرکز ۵۰ نفر یا کمتر از آن است،آموزش حضوری مجاز است.

 وی بیان کرد: خودروهای با پلاک ۸۶ و ۹۶ بعنوان خودروی بومی استان محسوب شده و تردد این خودروها در استان مجاز است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ابراز داشت: بر اساس قانون و به منظور حفظ وضعیت و کاهش میزان ابتلا و قطع زنجیره شیوع کرونا در استان ورود هر گونه خودرو با پلاک شخصی متعلق به شهرهای قرمز و نارنجی به شهرستان‌های استان سمنان ممنوع است و ورود هرگونه وسایل نقلیه شخصی از استان به شهرستان‌های نارنجی و قرمز در سراسر کشور نیز موجب اعمال قانون و جریمه می‌باشد.

خجسته‌پور گفت: موفقیت به دست آمده در تغییر وضعیت شهرستان‌های استان از رنگ قرمز به زرد و آبی مرهون همکاری و همکاری اقشار مختلف مردم و تلاش کادر بهداشت و درمان و سایر دست اندرکاران مقابله با کرونا در استان سمنان است.

وی افزود: با توجه به پر خطر بودن تعدادی از شهرستان‌های برخی استانهای همجوار ، از مردم قانونمند استان درخواست می‌شود ضمن پرهیز از هر گونه تردد غیر ضروری در سطح استان، به هیچ وجه به استان‌های دیگر و به ویژه شهرستان‌های دارای وضعیت قرمز و نارنجی سفر نکنند.

ایرنا

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.