تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

تصویر روز

آخرین اخبار

سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان:    
سمنان در 40سالگی انقلاب صاحب مرکز کنترل ترافیک شهری می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان از افتتاح فاز اول مرکز کنترل ترافیک شهری سمنان تا دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش مرآت، صادق کاشیان سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان گفت: در همین راستا تا کنون 25کیلومتر فیبرنوری در سطح شهر سمنان انجام شده است.

وی در پاسخ به پرسشی در خصوص هزینه‌ انجام شده در این پروژه خاطرنشان کرد: تاکنون اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال برای اجرایی شدن این پروژه شهری انجام شده است.

سرپرست فناوری و اطلاعات شهرداری سمنان با بیان اینکه اخیرا این مرکز به‌صورت موقت و آزمایشی راه‌اندازی شده افزود: افتتاح رسمی فاز نخست بعد از تکمیل آن همزمان با جشن‌های چهل سالگی انقلاب در دهه مبارکه فجر انجام خواهد شد.

وی ایجاد این مراکز را امری ضروری خواند و گفت: همه مراکز استان‌ها از چنین مرکزی برخوردارند اما این پروژه در سمنان به دلیل برخی مشکلات اعتباری و نوسانات نرخ ارز به تاخیر افتاد.

کاشیان با بیان اینکه برخی شهرهای استان مثل شاهرود نیز چنین مرکزی را راه‌اندازی کردند ادامه داد: مرکز کنترل ترافیک شهری در واقع مرکز پایش شهر است و هم از بعد خدمات و هم از بعد ترافیکی می‌تواند به بهبود شرایط در مرکز استان کمک کند.

وی راه‌اندازی این مرکز را مهم خواند و اضافه کرد: راه‌اندازی این مرکز به بهبود و تسریع خدمات برخی دستگاه‌های خدمات‌رسان مثل آتش‌نشانی، دستگاه‌های امدادی و...نیز کمک شایانی می‌کند.

ایسنا

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.