دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان اعلام کرد:    
سفید شدن وضعیت ۳ شهرستان استان سمنان/۵شهرستان دیگر در وضعیت زرد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان از قرار گرفتن سه شهرستان استان در وضعیت سفید خبر داد و با اشاره به گشایش مساجد در استان گفت: با تصویب ستاد ملی مدیریت مقابله کرونا، نماز جماعت در تمامی مساجد مناطق شهری و روستایی استان سمنان اقامه می‌شود

به گزارش مرات،علیرضا آشناگر در نشست ویدئوکنفرانسی ستاد ملی مدیریت مقابله با کرونا که به ریاست رئیس جمهوری برگزار شد اظهار کرد: تمامی مساجد استان سمنان برای برپایی نمازهای یومیه دایر است و اکنون شهرستان‌های شاهرود، آرادان و میامی در بحث شیوع کرونا ویروس در مرحله سفید قرار دارد و مابقی شهرستان‌های استان در مرحله زرد قرار دارد.
وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با همراهی مردم، وضعیت کنترل شیوع کرونا ویروس در استان سمنان باثبات‌تر شود و شهرستان‌ هایی که در وضعیت زرد قرار دارند، به زودی در وضعیت سفید قرار گیرند.
آشناگر ادامه داد: همچنین در این نشست برای برداشتن محدودیت زمانی در پاساژ ها و مجتمع های تجاری تصمیم گیری و این محدودیت برداشته شد.
استاندار سمنان گفت: بنا شد در ارتباط با بازگشایی ۲۴ ساعته صحن اماکن مقدسه با اتخاذ رویکردهای کارشناسی در جلسات بعدی تصمیم گیری شود.

 

 

 

منبع :ایسنا

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.