تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

فرماندار سرخه:    
سرخه قطب تولید شترمرغ در نیمه شرقی کشور می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار سرخه با اشاره به ظرفیت‌های بالای این شهرستان در حوزه تولید گفت: سرخه به مهمترین و بزرگترین تولیدکننده گوشت شترمرغ در نیمه شرقی کشور تبدیل می‌شود.

به گزارش مرآت، علی‌محمد مؤیدی‌زاده در حاشیه افتتاح پروژه‌های هفته دولت در این شهرستان با اشاره به وجود چندین مزرعه پرورش شترمرغ در این شهرستان اظهار کرد:  به‌زودی دو مزرعه پرورش شترمرغ دیگر با استعداد تولید بیش از 12 هزار قطعه در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی با بیان اینکه این دو طرح در آینده نزدیک افتتاح می‌شوند ادامه داد: دو مرکز پرورش شترمرغ با استعداد ۸۰۰۰ و ۴۰۰۰ راسی در شهرستان سرخه در حال احداث است که با افتتاح و بهره‌برداری از آنها، شهرستان سرخه به مهمترین قطب مرکز تامین گوشت شتر‌مرغ در شرق کشور تبدیل می‌شود.

فرماندار سرخه از این شهرستان به عنوان یکی از قطب‌های مهم تولید گوشت مرغ در استان و کشور نام برد و اضافه کرد: بخش عمده مرغ تولیدی این شهرستان به خارج از استان و از جمله تهران صادر می‌شود.

وی با اشاره به معضل کمبود منابع آبی در استان از توسعه کشت‌های گلخانه‌ای در این شهرستان خبر داد و گفت: سهمیه شهرستان سرخه در طرح توسعه کشت‌های گلخانه‌ای 50 هزار مترمربع بوده که تاکنون 40 هزار مترمربع آن اجرایی و به بهره‌برداری رسیده است.

مؤیدی‌زاده همچنین از روند روبه افزایش توسعه در این شهرستان خبر داد و گفت: در هفته دولت امسال ۶۲ پروژه اقتصادی و عمرانی با اعتباری افزون بر ۳۸ میلیارد تومان در سطح شهرستان به بهره‌برداری رسیده که این طرح‌ها و پروژه‌ها از نظر تعدد و فراوانی 81 درصد و از نظر اعتباری و حجم سرمایه‌گذاری با افزایش بیش از 530 درصدی روبرو بوده است.

وی با بیان اینکه سرخه از پتانسیل بالایی در بخش‌های مختلف تولیدی، صنعتی، معدنی و کشاورزی و گردشگری برخوردار است خاطرنشان کرد: تلاش ما بر این است که با جذب سرمایه‌گذاران بخش خصوصی، به روند رو به رشد توسعه در این شهرستان کمک کنیم.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه