دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 همزمان با آغاز دهه فجر ؛ 
ساخت ۲۰۸ واحد طرح ملی مسکن در سمنان و شاهرود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان از آغاز عملیات اجرایی طرح ملی مسکن اسحاق نبی 1و2 سمنان و شهرک فدک شاهرود خبرداد.

 مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان در گفتگو با خبرنگار مرآت از آغاز پروژه کلنگ زنی همزمان با آغاز چهل و سومین بهار انقلاب خبرداد و گفت: عملیات اجرایی بهسازی معابر روستای کلاته ملا شهرستان دامغان در قالب احداث پل با اعتباری بالغ بر 1 میلیاردو 800میلیون از محل اعتبارات ملی آغاز شد . 

وی  در ادامه با اشاره به آغاز عملیات اجرایی 208 واحد طرح ملی مسکن در شهرستان های سمنان و شاهرود افزود:
این پروژه هادر شهرستان سمنان  شامل طرح اسحاق نبی 1 به تعداد 72 واحد مسکونی و اسحاق نبی 2 به تعداد 40 واحد مسکونی و در شهرستان شاهرود شهرک فدک به تعداد96 واحد مسکونی است.

فلاحی خاطر نشان کرد: پیش بینی می شود اتمام پروژها در پایان سال 1401 صورت می گیرد.

مدیر کل بنیاد مسکن استان سمنان همچنین از اجرای طرح بهسازی و اصلاح معابر 13 روستای استان خبرداد و افزود : درمجموع ٢۶ میلیارد و ١٨٨ میلیون ریال برای اجرای این طرح‌ها هزینه شده است که از محل اعتبارات ملی و بند ب ماده 6برنامه ششم توسعه تامین شد.

وی در خصوص جزییات این طرح گفت: 7 پروژه بهسازی و آسفالت در روستاهای باغستان، حجاج،ده خیر، گرجی، تل، عشقوان و قلعه عضدی در شهرستان شاهرود در این ایام به انجام می رسد و همچنین پروژه جدول‌گذاری، زیرسازی و آسفالت جاده روستاهای علاء از توابع شهرستان سمنان، روستای معصوم آباد دامغان و روستای افتر سرخه  بااعتبار چهار میلیارد و 600 میلیون ریال در ایام دهه فجر انجام می‌شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.