دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه اوپرت مهدیشهر ممنوع است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
    دادستان مرکز استان سمنان گفت: هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در منظقه اوپرت مهدیشهر ممنوع است و در صورت مشاهده برخورد قانونی و قضایی اعمال می شود.

به گزارش مرآت ،شریف ابراهیمی دادستان مرکز استان سمنان گفت: منطقه اوپرت یکی از مناطق زیبا و بکر شهرستان بوده که با چشم انداز فوق العاده توجه هر گردشگر و افراد سودجو و فرصت طلب جلب می‌کند که نیاز است همه دستگاه‌ها به ویژه منابع طبیعی، جهادکشاورزی و میراث فرهنگی و گردشگری کاملا منطقه را پایش و رصد نمایند و از هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز چلوگیری نموده و در صورت مشاهده برخورد قانونی و قضایی اعمال می شود.

نهضتی رئیس دادگستری مهدیشهر نیز بیان کرد: آنچه که اهمیت فوق العاده کار ما را در تمامی حوزه‌های قضایی نشان می‌دهد، موضوع پیشگیری از وقوع جرم است؛ چرا که با هزینه و تبعات کمتر، نتیجه بهتری را برای ما عاید می‌کند.

او ابراز کرد: در خصوص ساخت و ساز‌های غیرمجاز و تغییرکاربری اراضی نیز این موضوع حاکم است، ما به جای اینکه وقت و نیروی خود را برای تخریب بگذاریم باید در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز اقدام کنیم.

نهضتی با اشاره به اقدامات انجام شده در زمینه تخریب ساخت و ساز‌های غیرمجاز در سطح شهرستان اذعان داشت: با توجه به پیگیری‌های اداره منابع طبیعی و تشکیل پرونده بر علیه متصرفین اراضی ملی و دولتی، برخورد‌های لازم صورت گرفته و دستورات قضایی لازم صادر شده است و در سال ۹۸ تاکنون حدود ۲ مورد تخریب از بابت ساخت و ساز‌های غیرمجاز و تصرف اراضی ملی داشته ایم و بسیاری از دستورات صادر شده که در حال انجام تشریفات و اجرای آزادسازی اراضی مذکور است.

انتهای پیام /

 

 

 

 

باشگاه خبرنگاران

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.