دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرماندار گرمسار؛
زمین مرکز بازیافت غرب استان سمنان به شهرداری گرمسار واگذار می‌شود
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار گرمسار گفت: مراحل اختصاص زمین مجموعه بازیافت و مدیریت پسماند غرب استان سمنان تا حد زیادی انجام شد و تا پایان سال به شهرداری واگذار می‌شود.

به گزارش مرآت، سعید متقی در گفت و گو با خبرنگاران ابراز داشت: از چند سال گذشته مقرر شد که مجموعه بازیافت و مدیریت پسماند غرب استان سمنان توسط شهرداری گرمسار در زمینی به وسعت ۵۰ هکتار در منطقه «تخت رستم» این شهرستان احداث و تمامی پسماندهای شهرهای گرمسار، آرادان و ایوانکی در این منطقه بازیافت شود.

وی افزود : ۳۴ واحد تصفیه دوم روغن در شهرستان گرمسار مستقر است و از این تعداد ۲۸ واحد فعال است که به دلیل آلودگی‌هایی که برای هوا و محیط زیست به همراه داشت،و با توجه به وارونگی هوای اخیر، به ناچار فعالیت برخی از این واحدها تعطیل شد.

وی بیان کرد: این واحدها به دلیل مصوبات سال‌های گذشته، باید خارج از محدوده تهران احداث می‌شدند و به همین دلیل در شهرک صنعتی فجر و جنت‌آباد گرمسار مستقر هستند.

متقی تاکید کرد: تصمیم بر این است که این واحدها روش کار خود را از روش اسیدی، به روش غیراسیدی تغییر دهند وتا کنون ۳ واحد به این سمت حرکت کردند و روش خود را تغییر دادند.

فرماندار گرمسار گفت: در حال حاضر بازیافت پسماندهای واحدهای مذکور در منطقه نورالدین‌آباد انجام می‌شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

روزانه ۴۴ تن زباله خانگی در گرمسار جمع‌آوری و در مرکز دفن زباله واقع در غرب این شهر انباشت می شود.

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.