دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
رعایت ۹۰ درصدی محدودیت های کرونایی در سمنان/ کنترل هوشمند ترددها
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان سمنان از رعایت ۹۰ درصدی محدودیت های اعلام شده از سوی مردم این استان خبر داد.

به گزارش مرآت، سرهنگ بزرگی رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان سمنان امروز در جلسه کمیته بازرسی و نظارت ستاد استانی مدیریت مقابله با کرونا  با تقدیر از همراهی های مردمی در اجرای محدودیت های اعلام شده اخیر اظهار کرد: از ابتدای آذرماه و آغاز طرح جدید محدودیت های کرونایی تا امروز تردد بیش از ۳۵ هزار خودرو در ورودی شهرهای استان کنترل شده که از این تعداد ۲۰۰۰ دستگاه خودرو عودت داده شدند.

وی از جریمه و اعمال قانون در خصوص ۳۷۰ خودرو در این مدت خبر داد و افزود: در این طرح تردد خودروها در سه مرکز کنترل ترافیک استان در شهرهای سمنان ،شاهرود و دامغان به صورت هوشمند کنترل می شود.
 ‌ 
 سرهنگ بزرگی بر لزوم ساماندهی مجوز ترددها از سوی دستگاه های مرتبط تاکید و خاطرنشان کرد: در بحث ترددها نباید استثنا قائل شد، چرا که صدور مجوزها سبب ایجاد خلل در کنترل ترددها شده است.

وی از اعطای مجوزهای تردد به عنوان یک معضل جدی نام برد و گفت: ستاد مقابله با کرونا باید در این‌خصوص تصمیم گیری بهتری داشته باشد.
 ‌
رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان سمنان با بیان اینکه همه ترددها از طریق دوربین و به صورت هوشمند در استان کنترل می شوند اضافه کرد:بیش از ۹۰ درصد مردم استان محدودیت های اعلام شده را رعایت کردند که جای قدردانی و تشکر دارد. 
 
بزرگی افزود: شهرستان شاهرود در کنترل ترددها در مبادی ورودی و خروجی و نیز در منع تردد شبانه، عمل کرد بسیار موفقی داشته است. سایر شهرستان ها نیز  باید در این بخش تلاش و اهتمام جدی تری داشته باشند.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.