تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد    
رشد 6.7 درصدی پرداخت تسهیلات رونق تولید در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان نسبت به هفته گذشته 6.7 درصد رشد یافت.

به گزارش مرآت، بهروز اسودی در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان که در شرکت عقاب افشان برگزار شد، اظهار کرد: پرداخت تسهیلات رونق تولید در استان سمنان از جهش بالا و رشد قابل‌قبولی برخوردار است و نسبت به هفته گذشته 6.7 درصد رشد یافت.

وی افزود: تاکنون بیش از هشت هزار و 500 میلیارد ریال تسهیلات به 736 واحد تولیدی استان سمنان پرداخت شده و طی ارزیابی هفتگی صورت‌گرفته از جهش بسیار خوبی برخوردار است و نسبت به پرداختی در هفته گذشته 6.7 درصد رشد را نشان می‌دهد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به پرداخت بیش از 77 درصد از سهم استان در تسهیلات رونق تولید، بیان کرد: از مجموع تسهیلات پرداخت‌شده به واحدهای تولیدی استان، 135 واحد به ارزش هفت هزار و 260 میلیارد ریال مربوط به بخش صنعت و 601 واحد به ارزش یک‌هزار و 240 میلیارد ریال مربوط به بخش کشاورزی است.

اسودی افزود: در جلسات کمیته بررسی تسهیلات و تأمین مالی بنگاه‌های تولیدی استان سمنان، پرونده یک‌هزار و 256 واحد تولیدی متقاضی تسهیلات بررسی و به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات بیش از 22 هزار میلیارد ریال معرفی شده و پرونده 256 واحد تولیدی متقاضی برای پرداخت تسهیلات به ارزش حدود 9 هزار میلیارد ریال در حال بررسی و عقد قرارداد است.

وی با اشاره به دیگر دستور کار این نشست، گفت: در این جلسه نیز با تصمیم اعضای کارگروه با معرفی 13 واحد تولیدی دیگر به بانک‌های عامل برای دریافت تسهیلات به رقم 279 میلیارد ریال و اشتغال‌زایی 33 نفر موافقت شده است.

دبیر کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان همچنین از بررسی مشکلات 776 واحد تولیدی مشکل‌دار در جلسات این کارگروه خبر داد و تصریح کرد: در آخرین دستور کار این نشست مشکلات بانکی، مالیاتی و تأمین اجتماعی پنج واحد تولیدی سرم‌سازی ایران، ماشین افراز آریا، سهند ثابت، رستوران مروارید و تولیدی ناصر لشگر بررسی شد.

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه