شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

در راستای طرح شهید سلیمانی انجام شد؛

راه اندازی بزرگترین مرکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج استان سمنان

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
بزرگترین مرکز تجمیعی واکسیناسیون بسیج استان سمنان به همت سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، در سالن چند منظوره الغدیر سمنان راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگار مرآت،  صبح امروز بزرگترین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید-۱۹ استان سمنان به همت سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان، با تبرک نام مبارک سردار دلها «شهید حاج قاسم سلیمانی» در  سالن چند منظوره الغدیر سمنان راه اندازی شد.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

 این مرکز با چهارده غرفه، آماده ارائه خدمات واکسیناسیون کووید-۱۹ به گروههای هدف خواهد بود.

 شایان ذکر است به همت سپاه استان، 6 مرکز واکسیناسیون کووید-۱۹ در شهرستان های استان راه اندازی خواهد شد.

قطعا با روند فعلی دولت در افزایش سرعت واکسیناسیون و ایجاد مراکز تجمیعی در نقاط مختلف شهرها و همچنین اقدامات صورت گرفته در زمینه تسریع تامین و خرید واکسن کرونا از کشورهای مختلف، در آینده‌ای نزدیک شاهد واکسینه شدن بخش زیادی از جمعیت کشور هستیم.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

با همدلی شکست کرونا در استان قطعی خواهد بود

سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه استان سمنان در حاشیه افتتاح این مرکز در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با همکاری سپاه و دانشگاه علوم پزشکی و همراهی دستگاه های اجرائی 6 مرکز واکسیناسیون در استان افتتاح شد.

دامغانی با اشاره به افتتاح مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی خاطر نشان کرد: این مرکز  بزرگترین مرکز تجمیعی واکسیناسیون کووید-۱۹ استان سمنان است که با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و بسیج افتتاح شده و  از امروز آماده خدمت رسانی به مردم استان خواهد بود.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه با همدلی و همراهی روند تزریق واکسن در استان رو به رشد بوده است تصریح کرد: استان سمنان آمده افزایش سرعت واکسیناسیون بوده و با ورود واکسن های بیشتر به استان و با همدلی و هم افزائی دستگاه های مختلف و مردم جز اولین استان هایی خواهیم بود که واکسیناسیون مردمی و گروه های هدف را به پایان برسانیم.

تصاویر شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

وی افزود: مردم و مسئولین در تمام مقاطع در کنار یکدیگر بودند و امروز هم که کرونا به یکی از مهمترین مشکلات کشور تبدیل شده با همدلی و هم افزائی و همراهی مردم و مسئولین این معضل بزرگ رفع خواهد شد و زیبایی این جهاد و همدلی را در این مرکز مشاهده کردیم.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.