شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس: هیئت‌رئیسه قرائت گزارش برجامی را متوقف کرده است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس کمیته هسته‌ای مجلس معتقد است که هیئت‌رئیسه پارلمان قرائت گزارش برجامی این کمیته را متوقف کرده است.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام مجتبی‌ذوالنوری رئیس کمیته هسته‌ای مجلس شورای اسلامی ، با اشاره به بازدید اعضای کمیسیون امنیت‌ملی مجلس از تاسیسات هسته‌ای کشورمان، گفت: فعلاً برنامه‌ای برای بازدید از مراکز هسته‌ای در دستور کار کمیسیون قرار ندارد.

وی با بیان اینکه بازدیدهای که انجام می‌شود فایده‌ای ندارد، ادامه داد: اعضای کمیسیون به این دلیل از تاسیسات هسته‌ای بازدید می‌کنند که در گزارش شش‌ماهه‌ مجلس از نحوه اجرای برجام آخرین وضعیت این مراکز را ذکر کنند اما زمانی که این گزارشات در صحن علنی پارلمان قرائت نمی‌شود چرا باید از این مراکز بازدید کنیم.

نماینده مردم قم در مجلس با اعلام اینکه تاکنون کمیته هسته‌ای مجلس 2 گزارش شش‌ماهه تدوین و تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان کرده است، افزود: گویا هیئت‌رئیسه مجلس قرائت این گزارش‌ها را در مجلس متوقف کرده است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه موضوع توقف قرائت گزارش برجامی مجلس را از رئیس مجلس و هیئت‌رئیسه پارلمان پیگیری داشته‌ایم که آنها پاسخ مناسبی نداده‌اند، اظهار داشت: هیئت‌رئیسه کمیسیون نیز باید پیگیری‌های در این زمینه از هیئت‌رئیسه مجلس داشته باشد تا هرچه سریعتر این گزارشات در صحن علنی پارلمان قرائت شود.

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه