تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
دیوارهای زندان را بردارید!/ کاروانسرا همچنان در محاصره دیوارهای بلند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
در پی انتشار مطلب مرآت در خصوص ادامه فرایند آزادسازی کاروانسرای تاریخی سمنان شماری از شهروندان با ارسال پیام‌ها و برقراری تماس‌هایی خواستار درج این مطالبه شده‌اند که مسئولان ذی‌ربط در گام نخست دست‌کم دیوارهای نازیبای زندان سابق را از میان بردارند.

در پی انتشار مطلب مرآت در خصوص ادامه فرایند آزادسازی کاروانسرای تاریخی سمنان( اینجا بخوانید ) شماری از شهروندان با ارسال پیام‌ها و برقراری تماس‌هایی خواستار درج این مطالبه شده‌اند که مسئولان ذی‌ربط در گام نخست دست‌کم دیوارهای نازیبای زندان سابق را از میان بردارند. این شهروندان معتقدند، وضعیت موجود، سیمای بصری میدان مرکزی شهر سمنان را خدشه‌دار کرده است.

برخی از شهروندان نیز پرسش‌هایی را در خصوص چگونگی تملک کاروانسرا توسط اداره‌کل زندان‌ها در بدو امر مطرح کرده‌اند. پرسش شهروندان این است که اداره مذکور در ابتدا این بنا را از چه نهادی و با چه مبلغی خریداری کرده است؟

امید است مسئولان ذی‌ربط به پرسش‌های شهروندان در این خصوص پاسخ دهند.

انتهای پیام/ح

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه