تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

    
ده‌ها واحد ‌تبدیلی در حال احداث و چشم‌انداز روشن پیش روی کشاورزی سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان سمنان با اشاره به چشم‌انداز پیش روی بخش کشاورزی در این استان از در حال احداث بودن نزدیک به 70 صنایع کشاورزی و تبدیلی در بخش کشاورزی و دامداری این استان خبر داد.

به گزارش مرات،سیدحسن میرعماد در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: راه‌اندازی این واحدها و توسعه صنایع تبدیلی و واحدهای فرآوری بخش کشاورزی به بهبود اقتصاد کشاورزان و بهره‌برداران استان کمک شایانی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه توسعه صنایع تبدیلی و صنایع غذایی به اشتغال‌زایی هم کمک زیادی می‌کند افزود: گذشته از این ایجاد این واحدها سبب می‌شود که کشاور، باغدار و دامدار دیگر دغدغه فروش محصول خود را نداشته باشد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان سمنان با اشاره به معضل فروش برخی از محصولات در مقاطعی از سال خاطرنشان کرد: احداث این واحدها در شهرستان‌های مختلف استان به جذب مواد خام، پایداری اشتغال و بهبود اقتصاد کشاورزی کمک کرده و باعث می‌شود که بهره‌برداران نگران عرضه محصولات و تولیدات زراعی، باغی و دامی خود نباشند.

وی به احیای کارخانه کنسانتره شاهرود پس از سال‌ها تعطیلی این واحد اشاره و اضافه کرد: احیای این کارخانه در سال گذشته زمینه‌ی مناسبی برای عرضه محصولات کشاورزان استان و خصوصا محصولات آسیب‌دیده از تگرگ و سرمازدگی و... فراهم کرده ضمن اینکه با تولید محصول به بخشی از نیازهای دیگر بهره‌برداران پاسخ می‌دهد.

میرعماد از ایجاد زنجیره‌های تولید در بخش کشاورزی به عنوان یکی از سیاست‌های جهادکشاورزی استان نام برد و گفت: خوشبختانه با تلاش همکاران ما، سرمایه‌گذاران و مهمتر از همه کشاورزان و بهره‌برداران امروز این زنجیره در حوزه‌های گوشت، شیر، مرغ و...در استان شکل گرفته و فرصت‌های خوبی فراروی کشاورزان، بهره‌برداران و سرمایه‌گذاران بخش کشاورزی استان قرار داده است.

وی از تلاش برای توسعه زنجیره‌های تولید در دیگر بخش‌ها خبر داد و اظهار کرد: با تکمیل این زنجیره‌های تولید به اقتصاد کشاورزی و بهره‌برداران کمک می‌شود.

 

 

منبع:مهر

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه