شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

دروازه بان تیم ملی جزو بازیکنان خوب میدان شد

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دروازه بان تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه بواویشتا در هفته نهم لیگ برتر پرتغال عملکرد رضایت بخشی داشت.

به گزارش مرآت، تیم فوتبال بواویشتا در آخرین بازی از هفته نهم لیگ برتر پرتغال به مصاف تیم بلننسز رفت و به نتیجه تساوی بدون گل رضایت داد.

در این بازی علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم ملی کشورمان در این بازی از ابتدا در ترکیب بواویشتا حضور داشت و 90 دقیقه بازی کرد.

با نگاه به آمار بیرانوند در این بازی متوجه می شوید دروازه اصلی تیم ملی کشورمان در این بازی عملکرد خوبی داشته و با کسب نمره 7.2 از 10 جزو بازیکنان خوب زمین بوده است.

بیرانوند در این بازی دقت پاس بالایی داشته است و با 97 درصد پاس درست تقریبا تمام پاس هایش با پا و دست به مقصد رسیده است.

البته با نگاه به آمار بازی و حرکت دروازه بان تیم ملی کشورمان در این بازی مشاهده می کنید تحرک زیادی نداشته و غالبا بازی در محوطه تیم رقیب در جریان بوده است. در زیر می توانید عملکرد بیرانوند در این بازی را تماشا کنید.

منبع: فارس

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.