دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان:
خدمات گروه‌های جهادی بین مردم استان سمنان امید افزایی می‌کند
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه خدمات گروه‌های جهادی بین مردم، امید افزایی می‌کند، گفت: رسانه‌ها پوشش اخبار جهادی را در دستور کار قرار دهند.

به گزارش مرآت، مهدی کاشفی ظهر چهارشنبه در جلسه شورای اطلاع رسانی بسیج سازندگی استان سمنان به میزبانی این نهاد در سمنان، ضمن بیان اینکه خدمات گروه‌های جهادی بین مردم سمنان امید افزایی می‌کند، تاکید کرد: این خدمات باید برای مردم بازگو شود و این امر می‌بایست در دستور کار رسانه‌ها قرار گیرد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بارها تاکید کردند که خدمت رسانی به مردم باید بیان شود، افزود: معظم له نیز به منظور ایجاد امید در بین آحاد جامعه این امر را مورد تاکید قرار داده‌اند و لذا باید از ظرفیت‌های رسانه‌های استان به خوبی استفاده شود.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان با بیان اینکه رسانه‌های مجازی و مکتوب و خبرگزاری‌های خوبی در استان وجود دارد، ابراز کرد: تعامل بسیج سازندگی و هماهنگ سازی گروه‌های جهادی با رسانه‌ها یکی از کار ویژه‌هایی که باید در دستور کار باشد.

کاشفی بر ضرورت استفاده از توان جوانان در این راه تاکید کرد و گفت: خدمات مختلف بسیج سازندگی در حوزه تولید و اشتغال، محرومیت زدایی و گروه‌های جهادی بخصوص در دوران کرونا بسیار محسوس و مهم بوده و در این راستا از ظرفیت جوانان استان به خوبی بهره‌گیری شده است لذا برای اطلاع رسانی این خدمات نیز باید همین رویه به کار گرفته شود.

وی با بیان اینکه نیاز است خدمات گروه‌های جهادی و فعالیت‌های انجام شده در حوزه‌های مختلف نظیر تولید و اشتغال به مردم نشان داده شود، ابراز کرد: نشان دادن خدمات و فعالیت‌های خالصانه انجام شده در کنار امید افزایی باعث افزایش اعتماد در جامعه خواهد شد.

مهدی دیابی معاون روابط عمومی سپاه استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه وجود یک فرد رسانه‌ای در هر گروه جهادی نیاز است به عنوان یک الزام برای تشکیل گروه در نظر گرفته شود، گفت: نیاز است تأثیر رسانه برای گروه‌های جهادی به خوبی تعریف شود تا با انتشار اخبار درست و مناسب درباره خدمات این گروه‌ها نیت‌های خیر و اعتماد عمومی در جامعه افزایش یابد.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.