دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

کارشناس سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
حماسه ۹ دی میراث معنوی و ارزشی ملت ایران است/ بصیرت رکن پیروزی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کارشناس سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه بصیرت رکن اصلی پیروزی مردم در مقابل فتنه ۸۸ بود، گفت: حماسه ۹ دی میراث معنوی و ارزشی ملت ایران است.

به گزارش مرآت، حجت‌الاسلام ابوالقاسم علیزاده عصر پنجشنبه در آئین وداع با شهید گمنام تازه تفحص شده و نخستین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی در مسجد جامع گرمسار ضمن بیان اینکه حماسه بزرگ نهم دی‌ماه جزو میراث‌های معنوی، ارزشی و حماسی ملت ایران است، افزود: این روز در جایگاه خود به‌مثابه انقلابی جدید بود.

وی بابیان اینکه بصیرت رکن اصلی مقاومت و پیروزی مردم در مقابل فتنه‌گران در سال ۸۸ بود، تصریح کرد: تفرقه و تشدد و ایجاد فاصله بین مردم حربه دشمنان برای از بین بردن این انقلاب است.

کارشناس سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه دشمنان امروز به دنبال حذف بصیرت هستند، خاطرنشان کرد: وقتی تفرقه و تحریف باشد این یکپارچگی مردم دچار تزلزل می‌شود.

علیزاده بابیان اینکه مردم در ۴۱ سال گذشته به پشتوانه سرمایه‌های اجتماعی نظام جمهوری اسلامی ایران ایستادگی کردند، یادآور شد: بصیرت، رهبری مدبرانه، امید، انقلاب اسلامی و شهدا از سرمایه‌های اجتماعی این نظام هستند.

وی با تأکید بر اینکه گوش‌به‌فرمان رهبر و بصیرت مردم و رهبری مدبرانه، مردم ایران را از آتش فتنه ۸۸ نجات داد، ابراز کرد: شهید فخری زاده بیست سال تحت تعقیب بود و دشمنان درصدد از بین بردن وی بودند.

این کارشناس سیاسی گفت: دشمن از شیوه‌های مرموز بعد از بیست سال ما را با ترور شهید فخری‌زاده غافلگیر کردند و اگرچه تجربه تلخی بود اما باید از آن استفاده کرد که دیگر تکرار نشود.

علیزاده با اشاره به اقدام جنایت‌کارانه و ناجوانمردانه دشمن برای ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی گفت: نباید راه او به فراموشی سپرده شود و این در حالی است که مردم یمن بهتر از ما این شهید را شناختند و اکنون نه‌تنها ملت ایران بلکه ملت‌های مسلمان و جامعه بشریت مدیون حاج قاسم سلیمانی هستند.

مهر/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.