تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
حضور 3تیم از استان سمنان در دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مسوول مرکز متنا فضای مجازی بسیج استان سمنان ازحضور 3تیم این استان در مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج خبر داد .

حلوایی مسوول مرکز تولید ونشر دیجیتال فضای مجازی بسیج استان درپایان رقابت های دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج در گفتگو با خبرنگار مرآت، با اشاره به برگزاری مرحله نهایی رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت:  این رویداد یکی از اتفاقاتی است که در سازمان بسیج طی چند سال گذشته به طور مرتب و پیوسته با هدف تولید محتوای دیجیتال برگزار میگردد .

وی بیان داشت :  اساسا این برنامه ها با هدف شناسایی متخصصان در حوزه دیجیتال است تا ضمن معرفی به مجموعه های فعال در حوزه دیجیتال زمینه اشتغال‌زایی در این حوزه فراهم شود.

 

 حلوایی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان تا زمان آغاز رقابت از موضوع اطلاعی نداشته اند گفت: سردار نقدی در این رویداد با ارائه سه سوژه به تیم های حاضر که از سراسر کشور برگزیده شده بودند، از آنها خواستند تا بر اساس این سوژه ها اقدام به تولید محتوا کنند.

وی بیان سوژه های ارائه شده از سوی سردار نقدی در سه حوزه تولید بازی موبایلی، پویانمایی و نرم افزار کاربردی بود.

 حلوایی ادامه داد :سوژه بازی موبایلی با موضوع نجات جورج فلوید، سوژه پویانمایی با موضوع صحنه ورود نیروهای مقاومت به بیت المقدس و سوژه نرم افزار کاربردی نیز با موضوع نرم افزاری برای دعا، ارائه شد.

 

مسوول مرکز متنا فضای مجازی بسیج استان سمنان گفت :تیم های تخصصی حاضر در این رویداد ۴۸ ساعت  سخت وطاقت فرسا فرصت داشتند که در حوزه سوژه های ارائه شده به تولید محتوا بپردازند.

پس از اتمام مهلت ۴۸ ساعته، بهترین آثار با نظر هیات داوران، انتخاب و مورد تقدیر قرار خواهند گرفت. در این رویداد 6نفر در قالب  سه  تیم از استان سمنان  در هر سه بخش  تولید بازی موبایلی، پویانمایی و نرم افزار کاربردی  این  مسابقات حضور داشته که 3اثر را به هیات داوران این مسابقات ارسال شد .

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.