دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان؛
جانمایی احداث درمانگاه جدید تامین اجتماعی در دامغان انجام شد
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: جانمایی اولیه ایجاد درمانگاه جدید تامین اجتماعی در دامغان انجام شد و اقدام‌های لازم برای تخصیص اعتبار در حال انجام است.

به گزارش مرآت، سید مجتبی اکرم در نشست بررسی احداث درمانگاه تامین اجتماعی دامغان در محل فرمانداری این شهر اظهار داشت: ساخت درمانگاه جدید تامین اجتماعی دامغان به صورت جدی در دستور کار است و در تلاشیم با انجام اقدام‌های اولیه و کسب مجوزهای لازم از محل بودجه سال ۱۴۰۰ برای ساخت این درمانگاه اعتبار لازم را دریافت کنیم. 

وی ادامه داد: تاریخ ساخت درمانگاه فعلی تامین اجتماعی دامغان مربوط به ۴۲ سال قبل است که بازسازی کلی آن در سال ۸۵ انجام شد.

اکرم خاطرنشان کرد: با توجه به وجود حدود ۶۲ هزار بیمه‌شده تأمین اجتماعی در دامغان و قدمت بالای درمانگاه فعلی، ساخت درمانگاه جدید در دستور کار قرار گرفت و امیدواریم با ایجاد این مکان بتوانیم خدمات درمانی خوبی را به جامعه هدف در شهر دامغان ارائه کنیم. 

 وی افزود: مصوبه ایجاد کلینیک جدید در بهمن‌ماه امسال اخذ شد و با توجه به رایزنی مسوولان محلی و مشاهده زمین‌های پیشنهادی، زمین موجود در خیابان جمهوری دامغان برای ایجاد این درمانگاه انتخاب شد. 

اکرم تصریح کرد: زمین جدید معرفی شده با توجه به کاربری اداری و انتظامی، نیازمند موافقت فرماندار و فرماندهی انتظامی دامغان است تا بتوانیم با تغییر کاربری، مراحل اداری تخصیص اعتبار برای ایجاد درمانگاه را دنبال کنیم. 

مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان گفت: موافقت و صدور مجوز ساخت و اختصاص اعتبار بر اساس رتبه‌بندی میزان نیاز شهرستان‌های سراسر کشور به مرکز درمانی ملکی صادر می‌شود که برای ایجاد درمانگاه جدید، موافقت اولیه اخذ شده است. 

فرماندار دامغان نیز در این نشست، تصریح کرد: ایجاد این مرکز درمانی از اولویت‌های شهرستان است که به صورت جدی این امر مهم را دنبال می‌کنیم. 

مهدی بندرآبادی تصریح کرد: درمانگاه فعلی تامین اجتماعی دامغان، کلیه خدمات درمانی را به نحو مطلوب به افراد بیمه‌شده در دامغان ارائه می‌کند. 

وی تصریح کرد: در تلاشیم تا با تسهیل شرایط، بتوانیم برای رفاه عمومی همشهریان گام برداریم و شاهد ساخت و بهره‌برداری این درمانگاه باشیم.

به گزارش مرآت، این نشست با حضور فرماندار، مدیرکل راه و شهرسازی، شهردار، مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان و مسوولان محلی و استانی برگزار شد.

در این نشست به منظور تسهیل در روند دریافت اعتبار و مجوزهای لازم، با توجه به نیاز تغییر کاربری از اداری _ انتظامی به درمانی، ۲ مجموعه فرمانداری دامغان و فرماندهی انتظامی این شهر، موافقت خود را جهت اعلام رضایت مبنی بر واگذاری زمین جهت ایجاد درمانگاه اعلام کردند. 

ایرنا/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.