دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تیم گرمساری به لیگ دسته یک فوتسال راه یافت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دور برگشت مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال، به میزبانی استان سمنان، با راهیابی تیم سبحان فلز گرمسار به لیگ دسته یک پایان یافت.

به گزارش مرآت، رئیس هیات فوتبال گرمسار شامگاه چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا ابراز داشت: تیم فوتسال سبحان فلز گرمسار در مصاف با تیم جنرال ویند سقز ۲ بر ۲ مساوی کرد و در نهایت به لیگ دسته یک فوتسال راه یافت.

علیرضا نیکدل اضافه کرد: تیم آیندگان بندرعباس دیگر تیم راه‌یافته به لیگ دسته یک فوتسال از این گروه بود. 

وی بیان کرد : دور برگشت مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال با حضور  ۱۲ تیم در ۲ گروه ۶ تیمی برگزار شد که از هر گروه ۲ تیم صعود کردند.
وی ادامه داد: گروه دیگر فوتسال لیگ دسته ۲ در کلاردشت به رقابت با یکدیگر پرداختند که از آن گروه نیز عقاب تبریز و رعد پدافند هوایی اصفهان با گذشتن از رقبا به لیگ دسته یک فوتسال راه یافتند.
رئیس هیات فوتبال گرمسار گفت: دور برگشت مرحله دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال، در سالن شهید باهنر گرمسار برگزار شد.
به گزارش ایرنا، دور رفت این رقابت‌ها در بندرعباس برگزار شد و ۲ تیم برتر این گروه به مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتسال باشگاه‌های کشور صعود کردند. 

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.