دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

استاندار سمنان:
توسعه میامی مستلزم اهتمام دستگاه‌های اجرایی استان سمنان است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
استاندار سمنان راهکارهای تحقق اهداف توسعه شهرستان میامی را تشریح کرد و گفت: توسعه میامی مستلزم اهتمام دستگاه‌های اجرایی استان سمنان است.

به گزارش مرآت،  علیرضا آشناگر در جلسه ویدئو کنفرانسی بررسی وضعیت روند اقدامات درباره شهرستان میامی به‌عنوان یکی از شهرستان‌های کمتر توسعه‌یافته کشور که در سالن یادگار امام (ره) استانداری سمنان برگزار شد، اظهار داشت: میامی جزو 31 شهرستان کشور است که به‌عنوان شهرستان‌های کمتر توسعه‌یافته شناخته‌شده است.

وی افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان سمنان باید بر اساس سند توسعه میامی رویکردی مشخص و واحد داشته و اهداف توسعه‌ای تدوین‌شده را در این شهرستان محقق کنند.

استاندار سمنان با تأکید بر تعیین شرح وظایف هر یک از دستگاه‌های اجرایی این استان در قالب سند توسعه شهرستان میامی تأکید کرد: بخشی‌نگری در راستای تحقق اهداف توسعه شهرستان میامی آفتی است که باید دستگاه‌های اجرایی از آن پرهیز کنند.

آشناگر بابیان اینکه برخی نهادها نظیر بنیاد برکت، ستاد اجرایی فرمان امام (ره) می‌توانند در پیشبرد اهداف تعیین‌شده ویژه شهرستان میامی اثرگذار باشند تأکید کرد: آسیب‌ها و نواقص موجود در سند توسعه شهرستان میامی باید از سوی فرمانداری مشخص و مورد بررسی و تحقیق قرار گیرد.

وی با اشاره به رشد 10 درصدی بودجه شهرستان میامی گفت: کاهش بودجه این شهرستان بر اساس گزارش‌های موجود؛ امری غیرقابل‌قبول است که باید پیگیری شود.

استاندار سمنان با تأکید بر تقویت اعتبارات میامی با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی گفت: باید پروژه‌های بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی و پروژه‌های شاخص این شهرستان در اولویت نخست قرار گیرند.

آشناگر بر تقویت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در حوزه شهرستان میامی تأکید کرد و گفت: جذب سرمایه‌گذاران به سمت‌وسوی این شهرستان یکی از اقدامات مهم برای تحقق اهداف سند توسعه میامی است که باید مورد توجه باشد.

وی از دیگر راهکارهای تحقق اهداف سند توسعه شهرستان میامی را جذب گردشگر، افزایش ماندگاری مسافران، توجه به اقامتگاه‌های بوم گردی، توسعه بخش‌های گردشگری، صنایع‌دستی، فرهنگی و آموزشی عنوان کرد و افزود: شهرک صنعتی کالپوش نیز در این راستا باید هر چه زودتر تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

استاندار سمنان اظهار داشت: با مدیرانی که صرفاً به دنبال مسائل سیاسی باشند؛ برخوردی جدی صورت می‌گیرد و باید هر مسئولی در هر پست و جایگاهی که قرار دارد در خدمت به مردم هیچ‌گونه اغماض و کوتاهی نکند.

انتهای پیام/

 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.