تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

معاون استاندار سمنان خبر داد:
توزیع بیش از 1000 تن سیب و پرتقال در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان از توزیع بیش از یک هزار تن سیب و پرتقال در این استان از روز شنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش مرآت، حبیب‌الله خجسته‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در گزارشی به مردم اظهار داشت: 15 جلسه ستاد تنظیم بازار در سال 97 در استان سمنان تشکیل شده است.‌

وی تصریح کرد: برای تأمین میوه شب عید با تمهیدات اندیشیده شده از سوی دولت، تاکنون 372 تن سیب و 654 تن پرتقال به استان سمنان فرستاده و در سردخانه‌های نقاط مختلف استان ذخیره شده است و از روز شنبه هفته آینده توزیع خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: توزیع میوه شب عید توسط 145 غرفه صورت می‌گیرد که از این تعداد، 74 غرفه متعلق به اصناف، 33 غرفه مربوط به سازمان تعاون روستایی، چهار غرفه شهرداری و 35 غرفه متعلق به روستاهای با جمعیت زیاد است.

خجسته‌پور گفت: بین گرانی و گران‌فروشی تفاوت قائل هستیم و مردم مطمئن باشند که بازرسان در طول ایام نوروزی و پیش از آن اقدامات لازم را انجام خواهند داد و همگی باید تلاش کنیم تا روحیه نشاط و امید را به مردم انتقال دهیم.

وی تصریح کرد: برای میزبانی از مسافران نوروزی، یک هزار و 523 کلاس درس مدارس با درجه‌بندی و سطح امکانات متفاوت در همه شهرهای استان سمنان تجهیز و مهیا شده است که با ظرفیت 12 هزار و 200 نفر آماده خدمت به میهمانان نوروزی است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اضافه کرد: تولید اپلیکیشن‌های اطلاع‌رسانی در این استان انجام شده و نوروز امسال مورد استفاده مسافران قرار خواهد گرفت.‌

خجسته‌پور افزود: اقدامات کارشناسی به‌منظور نصب تابلوهای راهنما در ورودی شهرها توسط پلیس راه به انجام می‌رسد و عملیات اجرایی نیز توسط اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان صورت می‌گیرد؛ دستور لازم برای نصب تابلوهای اطلاع‌رسانی به مسافران صادر شده است.

وی تصریح کرد: ایجاد پایگاه‌های اطلاع‌رسانی به مسافران در دستور کار جدی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی است و تمام امکانات به‌منظور آگاهی‌بخشی کامل به مسافران در خصوص توانمندی‌های گردشگری استان به کار گرفته خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اضافه کرد: مدیریت شهری و روستایی استان سمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا مناسب‌ترین میزبانی از مسافران نوروزی را به انجام رساند.

خجسته‌پور بیان کرد: آیین‌های بومی و محلی در قالب جشنواره‌های مختلف در طول نوروز 98 احیا و اجرا خواهد شد.

وی تصریح کرد: احیای سنت شب‌نشینی در روستاهای استان سمنان، اجرای برنامه‌های شاد و متناسب با نوروز و بهار و استقبال از مسافران از برنامه‌های نوروزی استان است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بیان کرد: ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی استان سمنان از دی‌ماه 97 در قالب 9 کمیته کار خود را آغاز کرده است.‌

خجسته‌پور با بیان اینکه گردشگران نوروزی و میهمانان دارای در طول سفر نیازمند امنیت، سلامت و اسکان هستند، اظهار داشت: در حوزه تأمین امنیت چه در بحث مسافران نوروزی و چه اهالی استان که به دیگر مناطق کشور سفر می‌کنند، اقدامات مطلوبی به انجام رسیده است.‌

وی تصریح کرد: به‌منظور تأمین سلامت مسافران نوروزی، آشکارسازی مناطق پرخطر به انجام رسیده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: ایجاد کمپ‌های نوروزی، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی و استراحتگاه‌های محلی از اقدامات مسؤولان ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی به‌منظور انجام سفر ایمن و سلامت در استان است.‌

خجسته‌پور بیان کرد: انجام اقدامات در راستای بهسازی و نوسازی بافت‌های شهری و روستایی، اصلاح سیستم‌های روشنایی معابر، ایجاد غرفه‌های نمایشگاهی و آماده‌سازی مراکز اسکان از دیگر برنامه‌های استان به‌منظور استقبال از مسافران نوروزی است.

فارس

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه