دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس:
توجه به مهارت‌آموزی حلال معضل اشتغال در کشور است
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: باید فرهنگ مهارت‌آموزی در جامعه ترویج یابد؛ چرا که توجه به این امر مهم در کاهش مشکل اشتغال کشور اثرگذار است.

به گزارش مرآت، غلامرضا کاتب رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در دیدار با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان اظهار داشت: مهارت‌آموزی نقشی مهم و اثرگذار در رفع مشکل اشتغال دارد.

وی افزود: برای ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی باید سازمان‌های متولی این امر مهم و ضروری کنونی کشور همچون سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای برنامه‌ریزی گسترده و تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کند.

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در ایجاد اشتغال نقشی غیرقابل‌انکاری دارد؛ بنابراین لازم است خدمات این سازمان از طرق مختلف همچون استفاده از ظرفیت تبلیغ و اطلاع رسانه‌ای و حضور فعال در نمایشگاه‌های عمومی و تخصصی تبیین شود.

کاتب با بیان اینکه توجه به کارآفرینی و مهارت‌آموزی تنها راهکار رفع بیکاری در جامعه است اظهار داشت: طرح‌های توانمندسازی و مهارت‌آموزی در کاهش آمار و ارقام بیکاری و مهاجرت‌های ناشی از آن اثرگذار است.

وی بیان داشت: در سطح استان سمنان نیز باید از ظرفیت‌های موجود برای گسترش توجهات نسبت به ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی استفاده شود.

فاطمه منصوری مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان گفت: بسیاری از افراد بیکار در جامعه به دلیل نداشتن مهارت متناسب با نیاز بازار کار امروز از داشتن شغل محروم هستند.

وی عنوان کرد: آموزش موردنیاز بازار کار متناسب با هر شهرستان امروز در برنامه و اولویت سازمان فنی و حرفه‌ای استان سمنان قرارگرفته است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان بر مشارکت دیگر دستگاه‌های مرتبط با امر آموزش مهارت‌آموزی در استان سمنان تأکید کرد.

تسنیم

انتهای پیام/ 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.