دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تناقض‎‌گویی در نام و ماهیت تیم جدیدالتأسیس فوتسال!
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تیم ملی «ب» یا تیم زیر ۲۳ سال عنوانی است که کمیته فنی فوتسال آن را برای تیم جدیدالتأسیس این رشته انتخاب کرده است، ولی هنوز در ماهیت بازیکنان ملی پوش آن تناقضاتی وجود دارد.

کمیته فنی و توسعه فوتسال روز سه شنبه تشکیل جلسه داد و مصطفی عمادی را به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ سال فوتسال ایران انتخاب کرد.

در خبر سایت فدراسیون فوتبال هم از عمادی به عنوان سرمربی تیم زیر ۲۳ سال نام برده شده که قرار است بعد از تأیید هیئت رئیسه کارش را در این تیم آغاز کند اما به گفته حسین شمس، عضو کمیته فنی و توسعه به این تیم بازیکنان بالای ۲۳ سال هم دعوت خواهند شد.

شمس در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سئوال که بالاخره اسم این تیم، تیم «ب» است یا زیر ۲۳ سال؟ گفت: می توان هر دو اسم را به این تیم اطلاق کرد! بازیکنانی که به تیم ملی بزرگسالان دعوت نشوند و یا نفراتی که سن و سال آنها به تیم جوانان نخورد، به تیم «ب» دعوت می شوند. به این ترتیب هیچ بازیکن با استعدادی بیرون نخواهد ماند و آقای عمادی از آنها استفاده می کند.

این در حالی است که عمادی می گوید تیمی که سرمربی آن است، زیر ۲۳ سال یا همان امیدها نام دارد.

عمادی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تیمی که شما می گویید نامش امید است و شامل بازیکنان ۲۰ تا ۲۳ سال می شود. نفراتی که بالاتر از ۲۳ سال سن داشته باشند در اختیار آقای ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی بزرگسالان خواهند بود.

وی ادامه داد: ما قبلا سابقه قهرمانی با تیم امید در تورنمنت های آسیایی را هم داشته ایم و به این نتیجه رسیده ایم که مجددا با تشکیل این تیم، به فوتسال ایران و بازیکنان جوان کمک کنیم.

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.