تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان اعلام کرد:
تمام توان مدیران در خدمت آماده‌سازی فرودگاه سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان گفت: تمام تلاش و توان خود را برای رفع کمبودها و نواقص و تأمین امکانات حداقلی فرودگاه سمنان به کار خواهیم گرفت.

به گزارش مرآت، منوچهر فخری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به حضور معاون و مدیران شرکت هواپیمایی آسمان در استان و پیگیری مسائل و موارد فرودگاه سمنان اظهار کرد: خوشبختانه نگاه ویژه همراه با تعامل مثبت از سوی مدیران شرکت هواپیمایی آسمان در راستای رفع موضوعات و موارد فرودگاه سمنان در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: سمنان با توجه به موقعیت استراتژیک خود، شایستگی این را دارد که فرودگاهی خوب و مطلوب و درخور شأن مردم داشته باشد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان ادامه داد: مردم سمنان مؤمن، انقلابی و ولایتمدار و علاقه‌مند به اهل‌بیت (ع) هستند و امیدواریم به‌زودی شاهد برقراری مستمر پرواز از سمنان به مشهد مقدس باشیم.

فخری بیان کرد: تمام تلاش و توان خود را برای رفع کمبودها و نواقص و تأمین امکانات حداقلی برای آماده‌سازی هر چه سریع‌تر فرودگاه سمنان و برقراری پرواز از این فرودگاه به کار خواهیم گرفت.

وی تصریح کرد: امیدواریم با نگاه مثبت مسؤولان شرکت هواپیمایی آسمان و تلاش مجدانه مسؤولان شهرستان و استان، در آینده نزدیک شاهد آماده‌سازی نهایی فرودگاه سمنان و برقراری پرواز از این فرودگاه باشیم.

فارس

انتهای پیام/ع

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه