تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

 بعد از اعتراض مدام ملی‌پوشان؛
تعجب «نبی» از مشکلات مالی در فوتسال/ پول میزبانی‌ها کجا است؟
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مشکلات مالی تیم‌های ملی فوتسال و گلایه‌های متعدد ملی پوشان به خاطر عدم دریافت پاداش‌ها باعث تعجب مهدی محمدنبی دبیر کل فدراسیون فوتبال و ورودش به این ماجرا شده است.

به گزارش مرات، مصاحبه های اعتراض آمیز ملی پوشان فوتسال و مربیان این تیم ها از دو سال پیش تاکنون به خاطر عدم دریافت پاداش قهرمانی های خود در آسیا چه در تیم مردان و چه در تیم زنان هنوز هم ادامه دارد.

این موضوع باعث ورود ویژه مهدی محمدنبی دبیرکل فدراسیون فوتبال به این مسئله شده است. نبی در وهله اول از مربیان تیم های ملی خواسته است جلوی مصاحبه بازیکنان را بگیرند تا برای رفع این مشکل اقدامات لازم را انجام بدهد.

یکی از مسائلی که تعجب مهدی محمدنبی را در پی داشته، مشکلات مالی فوتسال باوجود میزبانی سه رویداد آسیایی طی سه سال گذشته و در زمان ریاست مهدی تاج در فدراسیون بوده است.

ایران در این چند سال رقابت های مقدماتی جام ملت های فوتسال آسیا در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ را میزبانی کرده است. همچنین مرحله نهایی مسابقات فوتسال جوانان آسیا در سال ۲۰۱۹ به میزبانی کشورمان برگزار شد.

برگزاری هر یک از این رویدادها تسهیلات و کمک های مالی کنفدراسیون فوتبال آسیا به ایران را در پی داشت. به عنوان مثال، در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا که در سال ۲۰۱۹ در ارومیه برگزار شد، AFC مبلغ ۱۲۰ هزار دلار به فدراسیون فوتبال ایران کمک مالی داشت. 

با توجه به تفاوت قیمت دلار با ریال و با کم کردن هزینه های میزبانی از جمله هزینه رفت و آمد و اسکان تیم ها، بازهم مبلغی به عنوان آورده از طریق فوتسال وارد چرخه مالی فدراسیون شده است اما این مبلغ به فوتسال بازنگشته است در حالی که گره‌های مالی فوتسال با همان باقیمانده دلارها هم باز شدنی بود. 

نبی در جلسات فوتسالی خود، از مسئولان مالی فدراسیون فوتبال درخواست کرده تا ریز هزینه ها و آورده های مالی فوتسال بررسی شود تا بتواند ارزیابی دقیق‌تری از آنچه که بر درآمدهای مالی گذشته، داشته باشد. 

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه