تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

رئیس پلیس راه استان سمنان خبرداد؛
ترافیک پرحجم در محور تهران به مشهد در محدوده استان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
سرهنگ تقی کبیری گفت: ترافیک در محور تهران به مشهد در حوزه استحفاظی استان سمنان پرحجم و در برخی نقاط نیمه سنگین است.

به گزارش مرآت، سرهنگ تقی کبیری رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: حجم ترافیکی در محور برگشت در مسیر تهران به مشهد بیشتر و نیمه سنگین است.

او  با اشاره به اینکه محور‌های مواصلاتی سمنان به استان‌های همجوار نیز دارای بار ترافیکی است،افزود: ترافیک در محور‌های فیروزکوه به سمنان و فولادمحله به شهمیرزاد نیز پرحجم، اما روان است.

کبیری ادامه داد: محور مواصلاتی استان در محدوده خوش ییلاق و چشمه علی دامغان نیز از ترافیک پرحجم برخوردار است.

رئیس پلیس راه استان سمنان تصریح کرد: پیش بینی می‌شود، ترافیک محور تهران به مشهد در محدوده استان سمنان تا سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) در اواخر ماه صفر پرحجم باشد.

او با اشاره به آمادگی کامل پلیس راه برای تامین امنیت سفر زائران اربعین، افزود: ۷۰ تیم پلیس راه برای تامین ایمنی تردد زائران اربعین حسینی در مسیر رفت و برگشت محور تهران به مشهد در محدوده استان سمنان مستقر است.

کبیری با تاکید بر رعایت توصیه‌های ماموران پلیس در جاده ها، به رانندگان هشدار داد و تشریح کرد: رعایت فاصله طولی و سرعت مطمئنه، پرهیز از سبقت غیرمجاز و حرکت‌های مخاطره آمیز در ساعت‌های پیش رو باید بیشتر از پیش مورد توجه رانندگان قرار گیرد.

در استان سمنان هشت هزار و ۶۱۲ کیلومتر بزرگراه، راه‌های اصلی، فرعی و روستایی وجود دارد و حدود ۱۵۰ دوربین ثابت و سیار نظارتی و ثبت تخلف در محور‌های مواصلاتی استان سمنان فعال است که از این تعداد ۹۰ دستگاه دوربین ثابت و سیار نیز رفتار ترافیکی رانندگان در محور پر تردد تهران به مشهد در محدوده استان سمنان را زیر نظر دارند.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه