تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    
تحقیق در مورد عملکرد مشکوک برنامه‌های بلوکه کننده تبلیغات آنلاین
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
یک سناتور امریکایی از کمیسیون فدرال تجارت آمریکا خواست تا در مورد عملکرد و رویه‌های مشکوک برخی برنامه‌ها و افزونه‌های بلوکه کننده تبلیغات اینترنتی تحقیق کند.

 به گزارش مرآت، به نقل از انگجت، برخی کارشناسان می‌گویند شرکت‌های بلوکه کننده تبلیغات اینترنتی که به همین منظور نرم افزارهایی را تولید و عرضه می‌کنند، ممکن است پشت پرده با برخی آگهی دهندگان برای بلوکه نکردن تبلیغات آنها در فضای مجازی به توافق رسیده باشند.

گفته می‌شود در همین راستا پول‌هایی نیز از سوی برخی مؤسسات تبلیغاتی به شرکت‌های بلوکه کننده آگهی های تبلیغاتی پرداخت می‌شود.

نگرانی‌های موجود در این زمینه موجب شده تا سناتور ران وایدن با ارسال نامه‌ای برای کمیسیون فدرال تجارت آمریکا از آنان بخواهد در این زمینه تحقیق کنند تا مشخص شود آیا نرم افزارهای بلوکه کننده تبلیغات رویه‌هایی ناعادلانه، فریبنده و ضد رقابتی داشته‌اند یا خیر.

یکی از برنامه‌هایی که در این زمینه عملکرد مشکوکی دارد، AdBlock است که به فروشنده‌ای ناشناس فروخته شده و گفته می‌شود از آن زمان به بعد سیاست‌های خود را در زمینه رعایت حریم شخصی کاربران بی سروصدا تغییر داده است.

 منبع/مهر

انتهای پیام/پ

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه