تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

نماینده مردم گرمسار و آرادان:
تاکید کاتب بر ضرورت تسریع در تحویل واحدهای مسکونی شهر جدید ایوانکی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
کاتب خواستار رفع مشکلات پیش آمده در تحویل واحدهای مسکونی شهر جدید ایوانکی شد.وی درجلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر جدید ایوان‌کی که با حضور مدیر شهر جدید برگزار شداظهارکرد: انتظار می‌رود مشکلات پیش آمده در تحویل ۳۴۴ واحدمسکونی این شهرجدیدرفع شود.

به گزارش مرآت، کاتب بر لزوم بهبود زیرساخت‌های ارتباطی در این شهر جدید تاکید و تصریح کرد: با توجه به درخواست‌های مردمی در خصوص نبود خط تلفن ثابت در شهر جدید ایوان‌کی، این نارسایی‌ها باید سریعا مرتفع شود.

این نماینده مردم از پیشرفت بیش از ٧۵ درصدی مدرسه شهر جدید ایوانکی خبر داد و گفت: با توجه به نیاز جدی این شهر به فضای آموزشی باید ضمن تکمیل پروژه هرچه زودتر اقدامات نهایی از جمله اخذ انشعابات آب، برق و گاز این مدرسه انجام شود.

رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت‌های بالای اقتصادی این شهر جدید گفت: برگزاری یک همایش سرمایه‌گذاری با هدف جذب سرمایه‌گذاران در دستور کار مسوولان شهر جدید ایوان‌کی قرار گرفته است.

کاتب همچنین با اشاره به نیازهای روزمره شهروندان این شهر بر لزوم تسریع در تحویل ساختمان پایگاه بهداشت، کلانتری شهر جدید، فضاهای آموزشی و واحدهای تجاری و...این شهر جدید تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: مسئولان باید تلاش بیشتری در راستای تامین نیازها و ایجاد برخی زیرساخت‌ها در این شهر جدید انجام دهند.

نماینده گرمسار و آرادان همچنین در جمع اعضای انجمن اولیاء و مربیان مدرسه شهید اندرزگو آرادان گفت: انجمن اولیا و مربیان مدرسه مظهر و نماد همکاری دو نهاد مهم خانه و مدرسه هستند.

وی تصریح کرد: فعالیت مجزای هر یک از دو کانون خانه و مدرسه به تنهایی نتیجه موفقیت آمیزی به همراه نخواهد داشت بلکه باید به عنوان یک مرکز و یک نهاد تعلیماتی و تربیتی با همراهی و همفکری همدیگر برای رفع مشکلات مدرسه گام بردارند.

رئیس فراکسیون اشتغال و تولید مجلس شورای اسلامی ادامه داد: رابطه خانه و مدرسه تعاملی دو سویه است و برای بهره برداری بیشتر از این ظرفیت هر دو نهاد تربیتی باید به نقش خود عمل ‏کنند تا تعلیم و تربیت ثمربخش‌تر باشد.

ایسنا

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه