شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

    

تارتار و ذوب‌آهن انتخاب هوشمندانه‌ای انجام دادند/ مبلغ قراردادم زیاد نیست که بخواهند آن را کم کنند

تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن اعتقاد دارد مهدی تارتار و باشگاه ذوب‌آهن انتخاب هوشمندانه‌ای انجام دادند و این همکاری می‌تواند روزهای خوبی را برای ذوبی‌ها به همراه داشته باشد.

به گزارش مرآت، شهاب گردان ، در مورد آخرین وضعیت خود و اینکه در شروع تمرینات ذوب‌آهن دچار آسیب‌دیدگی شده بود، اظهار داشت: من در شروع تمرینات آسیب دیدم و همین موضوع باعث شد تا بازی‌های دوستانه و جلسات تمرینی را که تا الان برگزار شده است، از دست بدهم. البته الان شرایطم بهتر است و با اینکه مصدومیت کوچکی داشتم، ولی این آسیب‌دیدگی سخت بود. فکر می‌کنم تا چند روز آینده به تمرینات اضافه شوم.

وی در ادامه راجع به دلایل ادامه حضورش در ذوب‌آهن تصریح کرد: من یک فصل دیگر قرارداد دارم و از همان اول هم نقشه دیگری در ذهنم نبود، چون دوست داشتم در ذوب‌آهن بمانم که این اتفاق رخ داد.

گردان در واکنش به برخی شایعات مبنی بر اینکه باشگاه ذوب‌آهن از وی خواسته بود تا مبلغ قراردادش را کمتر کند، گفت: اصلاً اینطور نبود. مبلغ قرارداد من با ذوب‌آهن بالا نیست و یک مبلغ نرمال و معمولی است. ذوب‌آهن ریخت و پاش‌های خیلی از باشگاه‌ها را ندارد و همیشه قراردادهای نرمال را در نظر می‌گیرد. مبلغ قرارداد من هم زیاد نیست که بخواهند آن را کم کنند.

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب‌آهن که بابت اتفاقات دیدار مقابل سایپا در فصل گذشته یک جلسه از محرومیتش باقی مانده است، تصریح کرد: من بابت اشتباهی که انجام دادم ضرر کردم، ولی خدا را شکر که در نهایت اتفاق بدتری رخ نداد و ذوب‌آهن در لیگ برتر ماند. امیدوارم که فصل آینده روزهای خوبی را تجربه کنیم.

وی در پایان با اشاره به حضور مهدی تارتار در ذوب‌آهن، گفت: تارتار مربی جوانی است که در چند سال گذشته نتایج خوبی گرفته است. من فکر می‌کنم ذوب‌آهن و تارتار انتخاب هوشمندانه‌ای انجام دادند و همکاری‌شان می‌تواند روزهای خوبی را برای آنها رقم بزند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.