تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

طراحی انواع نرم افزار های کنترل صنعتی

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

فروش محصولات نیروگاه خورشیدی

آخرین اخبار

گزارشی از مشکلات تاکسی داران؛    
بیمه و مسافربرها؛ دغدغه تاکسی‌داران سمنانی
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
برقراری بیمه و جلوگیری از مسافربرهای شخصی این روزها از مهم‌ترین خواسته‌های تاکسی‌داران سمنانی است که باید به آن توجه شود.

به گزارش مرآت، مجید کاشی، سرپرست سازمان مدیریت و حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان در واکنش به بیمه رانندگان تاکسی بیان کرد: دولت در سال 98 پیش‌بینی کرده است تا دو میلیارد و 750 میلیون تومان در این مورد واریز کند؛ اما این موضوع هنوز تحقق پیدا نکرده است.

سرپرست سازمان مدیریت و حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان افزود: مشخص نیست این پول به افرادی که قبلاً بیمه بودند تعلق می‌گیرد یا اینکه رانندگانی که به مجموعه اضافه شدند، هم مشمول آن می‌شوند یا خیر.

کاشی بیان کرد: اگر این امر محقق شود، مشکلی برای بیمه رانندگان نخواهد چون؛ چون ما لیست بیمه رانندگان تاکسی را به اتحادیه فرستاده‌ایم و اتحادیه هم در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار داده است.

وی با تأکید بر اینکه سازمان تأمین اجتماعی این لیست را رصد کرده است، اضافه کرد: مواردی مثل دوشغله بودن و حذف بازنشستگان از لیست را بررسی می‌کنند.

سرپرست سازمان مدیریت و حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان گفت: همکارانی که از سال 94 وارد مجموعه شدند تا بتوانند از یارانه بیمه دولت استفاده کنند، مشمول این طرح می‌شوند.

تصویری از تجمع تاکسی‌داران سمنانی مقابل استانداری سمنان برای رفع دغدغه‌هایشان

اعمال قانون؛ بیخ گوش مسافربرهای شخصی سمنان

سرپرست سازمان مدیریت و حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان همچنین درباره روند برخورد با مسافربرهای شخصی اظهار کرد: با همکاری پلیس راهور سمنان، هر روز در دو نوبت صبح و بعدازظهر با مسافربرهای شخصی برخورد و در این راستا اعمال قانون می‌کنیم.

موسی بزرگی، رئیس پلیس راهور سمنان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار کرد: ساماندهی حمل‌ونقل عمومی بیشتر مورد توجه است و مبنای کار را روی این موضوع گذاشته‌ایم.

وی با تأکید بر اینکه برخورد با مسافربرهای شخصی را با همکاری سازمان حمل‌ونقل بار و مسافر شهرداری سمنان انجام می‌دهیم، تصریح کرد: مسافربرهای شخصی اعمال قانون می‌شوند.

رئیس پلیس راهور سمنان از جریمه 30 هزار تومانی مسافربرهای شخصی خبر داد و با اشاره به اینکه این موضوع ادامه دارد، اظهار کرد: اعمال قانون مسافربرهای شخصی در استان سمنان پیگیری می‌شود.

تصویری از تجمع تاکسی‌داران سمنانی مقابل استانداری سمنان برای رفع دغدغه‌هایشان

 

فارس

انتهای پیام/ م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه