دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

  مدیر توزیع برق شهرستان سمنان خبرداد:
بهره برداری از ۸۰۱ پروژه عمرانی برق رسانی در شهرستان سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
مدیر توزیع برق شهرستان سمنان از اجرای ۸۰۱ پروژه عمرانی برق رسانی با اعتباری به مبلغ ۱۳۲ میلیارد و ۸۱۴ میلیون ریال خبر داد.

به گزارش مرآت،  مهدی پاک طینت مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با اشاره به این که طرح توسعه ۱۲ هزار و ۹۹۹ متر شبکه فشارضعیف و فشارمتوسط هوایی و زمینی و روشنایی معابر در سطح شهرستان اجرایی گردیده گفت: به منظور استمرار خدمات دهی به مشترکان و ارتقای ضریب اطمینان خطوط برق رسانی، ۱۵ هزار و ۴۱۵ متر شبکه توزیع برق هم از آغاز امسال تا به حال، اصلاح و بهینه سازی شده است.

او تصریح کرد: برای تغذیه برق مشترکان جدید و ظرفیت سازی لازم، ۱۷ ایستگاه هوایی و زمینی توزیع برق با قدرت سه هزار و ۳۶۰ کیلوولت آمپر نصب و به بهره برداری رسیده است.

مدیر توزیع برق شهرستان سمنان با عنوان این که در راستای پروژه‌های کاهش تلفات برق، یک هزار و ۷۵۸ متر کابل خودنگهدار از شروع سال جاری تا زمان حاضر احداث شده بیان کرد: در راستای طرح‌های هوشمندسازی، ۸۲ دستگاه کنتور هوشمند در قالب طرح فهام نصب و در مدار قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/م

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.