تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت

دیدگاههای اخیر

شبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنانشبکه اطلاع رسانی مرآت استان سمنان

تصویر روز

آخرین اخبار

فرماندار سمنان خبرداد؛    
برخورد با تبلیغات غیرقانونی نامزد‌ها در سمنان
تصاویر خبری استان سمنان با شبکه اطلاع رسانی مرآت
فرماندار سمنان با تاکید بر تبلیغات انتخاباتی در چارچوب مقررات، گفت: تبلیغات محیطی مغایر با قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهر امحا می‌شود.

به گزارش مرآت، سید عباس دانایی فرماندار سمنان گفت : تبلیغات انتخاباتی در شهر باید در اندازه و نقاط شهری تعیین شده انجام شود و خلاف این موارد تخلف محسوب و امحا می‌شود.

او افزود: بر اساس بند ۹ ماده ۶۵ قانون هرگونه آثار تبلیغات داوطلبان با هر نوعی تا ابعاد ۵۰ در ۷۰ سانتیمتر آزاد است و همچنین دیوارنویسی و نصب تبلیغات روی داربست‌ها به غیر از مکان‌های تعیین شده از سوی شهرداری تخلف محسوب می‌شود.

فرماندار سمنان با تاکید بر ممنوعیت تشکیل ستاد انتخاباتی بدون نشانی و اعلام به ستاد انتخابات، تصریح کرد: بر اساس ابلاغ وزیر کشور، شهر سمنان دارای سه منطقه است و نامزد‌ها می‌توانند سه ستاد در شهرستان سمنان تشکیل دهند.

دانایی بیان کرد: داوطلبان نمایندگی مجلس باید مشخصات مسوولان ستاد و نشانی ستاد‌های خود را به فرمانداری اطلاع دهند.

فرماندار سمنان یادآور شد: ۱۹۵ شعبه اخذ رای برای حوزه انتخابیه سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی پیش شده که از این تعداد ۱۳۶ شعبه اخذ رای مربوط به سمنان،۳۹ شعبه مربوط به مهدیشهر و ۲۰ شعبه مربوط به سرخه است.

او اضافه کرد: تبلیغات داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از بامداد امروز آغاز شد و داوطلبان هفت روز و هشت ساعت فرصت تبلیغات دارند.

فرماندار سمنان با اشاره به قانون شفافیت مالی و تاکید بر تسریع نامزد‌ها در بازگشایی حساب بانکی و معرفی نماینده مالی به ستاد انتخابات برای ثبت در سامانه جامع، بیان کرد: بی‌توجهی به این قانون تخلف نامزد محسوب می‌شود.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/ج

اضافه کردن دیدگاه جدید

Image CAPTCHA
لطفا اعداد موجود در عکس را در این کادر وارد نمایید.
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با مرات نیوز، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید

1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.

بازگشت به ابتداي صفحه